Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gazete ilanı

hacivatcelebi

🌱Yeni Üye🌱
demirelpd7.jpg

tekrar merhaba kardeslerim :)) gazetede yayınlanması ıcın yapılmıs bır ılan gorselıdır.bugun ızınlı oldugum ıcın onaylandımı bılmıyorum.ilan boyutu 4x25(15,5x25)tir.fırmanın sloganı mutlulugun resmını cızemıyoruz ama anahtarını verıyoruz.benımde aklıma annem geldı resım cızemezdı hemen bır cop adam yapardı :))
degerlı yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım.

Gelpcpc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güsel ama keşke çöp adam daha küçük olsaydı ve daha uzakda dursaydı..

üst slogan ile alt slogan cok uzak kalmış birbirinden gibi..
Birde aşagıdaki resimler kare olsa..

Annenizi gidin öpün bence..
elinize saglık:)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
fikir güzel
altta "zaman geçireceğiniz mekanlar " yazısı ve çizgi sayfaya ortalı değilmi? ve üstte resme değmesi kötü olmuş
dışarı taşan bölümlerde aynı şekilde göze batıyor
telefonda aynı şekilde
o yıldız parlamaları gereksiz olmuş
düz siyah yeterince tatmin edici olurmuş
küçük resimlerde bir kalite sorunu mu var?

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
fikir bencede güzel ama uyugulamada çok acele edilinmiş sanırım. alt taraf rahatsızlık veriyo kareleri düz kullansaydın keşka belki hareket olsun diye yaptın ama bu kısmı olmamış...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence de fikir değişik + güzel .. ancak reklamda çizgi adamın bulunduğu yer çok boş ve beyaz duruyo
acaba diyorum bu reklam iki karelik olsa ilk karedeki çöpadamın eline ikinci karede anahtarlar tutuşturulsa çok mu saçma olur:)

hoş, çöp adamın eli de yok ama!!

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle siyah backroundu değiştirebilirsin gazete baskısı olacağı için sorun yaratabilir, tabii bu benim fikrim ve zemindeki parlayan materyalleri temizlemelisin, gereksiz obje kullanımından kaçın bence, tasarım çok göreceli bir kavram herkes görüşünü bildirmiş, bende yorum yapıp beynini bulandırmak istemem. Yinede de düşünce olarak gayet güzel uygulama & görsellik kısmına biraz daha eğilebilisiniz. İyi çalışmalar...

hacivatcelebi

🌱Yeni Üye🌱
yorumlar ıcın tesekkur ederım bıraz sonra mesaı baslıcak:) hemen onerılerınızı dıkkate alıcam.alttakı resımlerı ılk olarak kare kullandım ancak musterı cok cok foto ıstermıs bu yuzden boyle bırsey yaptım en alttakı yıldızlar konusunda kararsızdım haklısınız alakasız olmus artı kucuk resımlerde rezulasyon problemı var dogru:) eger onay olursa musterı malzemelerı gonderecekmıs bu yuzden musterının ınternet sıtesınde bulunan fotoları kullanmak durumunda kaldım ve hepsı mınnacık:) cop adamın buyuk oldugu dogru belkı daha gerıde dedıgınız gıbı ıyı olur.dedıgım gbı bıraz sonra ıs bası yapınca onerılerınızı canı gonulden uygulayacagım.gorusmek dılegıyle.

hacivatcelebi

🌱Yeni Üye🌱
tekrar merhaba bugün degerlendirmelerinizde belirtiginiz düzeltmeleri yapacaktım gazeteye gelince.müsteri temsilcim bu yaptıgım ilanı begenmemis:lol: ilanı dün ben izinliyken departmanımızın grafikerine yeniden yaptırmıs.iste boyle.degerli yorumlarınız icin ben tekrar cok tesekkür ederim.yakında nisanım var ve kendim davetiye yapayım dedim en kısa sürede burada sizlerle paylasacagım gorselleri.

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence çok güzeldi eline sağlık..çöp adam biraz daha ufak olması yeterliydi

kullanici1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sıradısı , ilgi cekeceği kesi umarim onaylanmıstır
ellerinize saglik
basarilar _

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
sıradısı , ilgi cekeceği kesi umarim onaylanmıstır
ellerinize saglik
basarilar _

İlk önce mesajları okuyunuz daha sonra mesaj yazın. Onaylanmamış bir iş yukarıda görseli yayınlayan üye onaylanmadığını söylemiş siz bir kaç mesaj sonrasında umarım onaylanmıştır demişsiniz... Lütfen mesajları okuyarak ezbere yorumlar yazmayınız...

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrb.
sloganla birlikte imajı uygulamak bazen zor gelebiliyor. fikir güsel
fontlarda bir bloklama durumu çok göze batıyor düzenleyeceksindir umarım.
anahtara uygulamış olduğun gölge farklı bir renkte olabilir mesela mavi yada beyaz
başarılı bir fikir diyebilirm

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmuş eline sağlık

dj_harun_mix

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yonja.com
slogan cok iyi kim bulduysa tabi tasarıma dökmek icin çöp adamda iyi ama gerisi biraz karamsar duruo yinede eline saglıkk müşterinde ayıp etmiş önce sana sonra baskasına yaptırmışş:p...

hacivatcelebi

🌱Yeni Üye🌱
bu ilanı müsteri onaylamama durumu olmamıstı ilanı müsteri temsilcim beğenmedi.inanın ogünden beri benim icin hersey bir kabus oldu oyleki yanlızca gazete sayfası yaptım bugüne kadar içimde sanki üretme bitti gibi hani teoman dediya ben artık üretemiyorum ve gidiyorum.ama ben gitmeyeceğim kararlıyım gazete sayfa operatoründen cok daha fazlası olacağım bu gazetede.