Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kartvizit örnekleri

By_Desıng_Omer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet sizlere bir kaç tane numune

89997068fo9.jpg

67143540ax9.jpg

Benzer konular

Ebru ANIL

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım iyi güzel eklemişsin örneklerini fakat amaç nedir
çalışmalara yorum yapmamızı mı bekliyosun yoksa
örnekleri vektörel olarak paylaşmakmı istiyosun
şayet paylaşmak istiyosan link yok
umarım yazdıklarımı yanlış anlamamışsındır kusurum olduysa affola

By_Desıng_Omer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım iyi güzel eklemişsin örneklerini fakat amaç nedir
çalışmalara yorum yapmamızı mı bekliyosun yoksa
örnekleri vektörel olarak paylaşmakmı istiyosun
şayet paylaşmak istiyosan link yok
umarım yazdıklarımı yanlış anlamamışsındır kusurum olduysa affola

öncelikle yanlış anlaşılacak bişiy yok insanlar eleştirilir eleştirir bunlar gayet normaldir... farkındaysanız aşağı yukarı coğu sektöre ait kart var orda bazı arkadaşlar kartvizit örneği istiyor ben vektörel olarak yollamayı pek tercih eden birisi değilim aynısını kullanmaktansa esinlenmesi bence daha iyi ölesine ekledim belki birinin işine yarar diye

ares41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel fikirler emeğine sağlık. ama kırıcı olmasak daha iyi olur.

Sait SANCAK

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet hemşom güzel çalışmalar göndermiş fakat bunlar, çantacı diye tabir ettiğimiz ucuz kart satan arkadaşlarımızın yapmış olduğu tasarımlar bence kart sade olmalıdır. Yinede Emeğine Sağlık

silmarillion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Esinlenmek adına güzel bir paylaşım olmuş.Teşekkür ederim.

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
bunlar hazır karvizit şablonları bi ara bendede vardı sildim fakat esinlenmek olayına bi türlü anlam veremedim zaten bu tür kartvizit çalışmları bir çok yerde var

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
eğersi siz beceremiyorsanız sizinde reklamınızı yapabilirim ;)
burasi güzel bir paylasim sitesi... kendi reklaminizi yapacaksiniz tabiki ama diger arkadaslarimizin elestirilerine saygili yanitlar vermeliyiz... burada hosumuza gitmeyen elestirilerde olabilir ama illaki öncelikle saygi diyelim ve bildiklerimizi paylasalim... böylelikle sitemiz renklenir sizinde baskasinin reklamini yapmak zorunda kalmazsiniz :) saka bir yana hayati renklendirelim biz grafik tasarimcilari olarak burada bulunma sebebimizi saptirmayalim. iyi günler dilerim.

asturias35

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar konusu gelmişken paylaşmak istedim************************* adresine msn üzerinden kartvizit yaptırdım tavsiye ederim. Hakikaten ilgileniyorlar 3kuruş için uğraşılırmı demiyorlar. 2 saat uğraştılar sağolsunlar. msn adresi : *******@********.com deneyin derim ben...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam emek harcamış eklemişsiniz ama;
İlk olarak bu konunun açılma amacını anlayamadım ki gereksiz bir konu bence bu çalışmaları incelemek isteyen arar bulur ve inceler; bir çok yerde mevcut zaten...

arkadaşlar konusu gelmişken paylaşmak istedim
Kartvizit | matbaa | Matbaa | Online tasarım | Magnet-14.11.2008 adresine msn üzerinden kartvizit yaptırdım tavsiye ederim. Hakikaten ilgileniyorlar 3kuruş için uğraşılırmı demiyorlar. 2 saat uğraştılar sağolsunlar. msn adresi : *******@*****.com deneyin derim ben...

Sayın asturias35, forum kurallarını okumadınız galiba...Forum kurallarına göz atmanızı öneririm.

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

"12-) İmzada, avatar bölümünde, forum genelinde, yapılan çalışmaların içeriğinde ve özel mesaj yolu ile site reklamı yapmak, Grafikerler.net forumları, Blogları ya da Sosyal Grupları hariç (uzantısı olmasa bile bir site url'si olması), herhangi bir siteden bir link vermek, imzada resim kullanmak, dini içerikli ve aşırı büyük fontla imzaya yazı yazmak kesinlikle yasaktır. "

":cool: Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kişisel bilgilerini (ad, soyad, adres, tel no, m a i l adresi vb.) yayınlamak kesinlikle yasaktır."

....

tako3535

🌱Yeni Üye🌱
doğru birlik beraberlik içinde kuyumuzu kazmayalım.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben şeyi Merak ettim By Desing ömer bey Desing nedir?

ßetü$

🌱Yeni Üye🌱
burasi güzel bir paylasim sitesi... kendi reklaminizi yapacaksiniz tabiki ama diger arkadaslarimizin elestirilerine saygili yanitlar vermeliyiz... burada hosumuza gitmeyen elestirilerde olabilir ama illaki öncelikle saygi diyelim ve bildiklerimizi paylasalim... böylelikle sitemiz renklenir sizinde baskasinin reklamini yapmak zorunda kalmazsiniz :) saka bir yana hayati renklendirelim biz grafik tasarimcilari olarak burada bulunma sebebimizi saptirmayalim. iyi günler dilerim.

:clapping: