Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

retaurant broşürü

alidurmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
seyirbror2sc0.jpg

ustalardan yorumlarını bekliyorum

to_death

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resimlerde kullandığın çerçeveler işi basitleştirmiş gibi görünüyor... bide kahverengi kuşakların renklerini yeşilin tonları kullansan daha iyi olur gibi geldi bana... yazılar da orantısız olmuş... adres kısmı fazla yer kaplamış... ayrıca yazılar kenarlara çok yakın... matbaacılar kesim yaparken zorlanabilir...

meltem iğret

🌱Yeni Üye🌱
aslında güzel bi çalışma eline sağlık ama fotoğraflar çok sert duruyo biraz yumuşat:)

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
to_death'e katılıyorum. Birinci resimde manzarayı seyreden adamın önünde duran kamera veya fotoğraf makinası çantası resmin özellikle çekildiğini belli ediyor. Ek olarak bu broşürün önü arkası neresi bek anlaşılmıyor.

alidurmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tavsiyelerinizi dikkate alacam biraz işte acemiyim :)

asyabayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadasim öncelikle emegine saglik, bu islerde acemi oldugunu söylüyorsun buna istinaden sana önerilerim restoranin logosunu çizmemissin öncelikle onu bi ciz öyle kirik kirik olmaz, o slogan niteliginde yazdiklarini biraz küçült calismanda bos alanlarin olmasi isin daha iyi algilanmasini saglar, o el yazisi fontu artik cok klasik oldu bir sürü font sitesi var binlerce el yazisi var oralardan biraz arastirma yaparak fontunu degistirebilirsin, renk uyumuda olmamis bence, adres puntosuda çok büyük sanirim (ebadi A4 olarak düsünüyorum) onunda biraz küçülmesi lazim bunlar ilk bakista göze carpanlar. bence daha fazla arastirma yaparak daha iyilerini yapabilirsin.
(umarim seni kiracak birseyler yazmamisimdir)