Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kitap kapağı

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
arkadaşlar 4 seride şu an evdeyim işyerinde kaldılar evdeki bu bunu gösterreyim yorumlarınıza göre bakarız dedim diğerlerine şiir kitaplarında pek iyiy değilim

Shot at 2007-08-20

Benzer konular

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
selam cenkerbey... fontu değiştirirsen ve yazıyı alttaki gri zeminin üstüne koyarsan tam çizgide olacak şekilde ve yine aynı zeminin rengini vererek daha hoş durur sanırım. başarılar...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bende fonta takıldım değiştirirsen sanırım daha güzel olacak .iyi çalışmalar.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
saolun arkadaşlar aynı kitaba 4 tane yaptımda işerinde yarın paylaşıcama onlarıda gördükten sonra ban hangisi üzerinde devam etmem gerektiğini siz söleyin müşteriyi çağırıcam fontlara takılmayın genel anlamda grafik olarak böle bir kitabı rafta görseniz ne yapardınız ilgi çekermiydi müşteri haftaya gelecek

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şimdi bu görseli yazar ya da yayınevi mi seçti? Burda kitabın adı çok zor okunuyo font güzel ama uzun isimler için tercih etmemelisin göz yoruyo (zaten aski yaziyo) birde yazar adını oraya koydun peki yayınevi logosuna bir yer bırakmayacak mısın? Açıkcası kapakta önemli bir unsur da denge olayıdır... burda kitap adı ve resim birbirine girer gibi... Ayrıca ben bu görsele bakınca tarih kitabına bakıyor gibi oluyorum. Masayı aşağıya indir yazıyı daha rahat ullan kapak bir nefes alsın :)

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
Şimdi bu görseli yazar ya da yayınevi mi seçti? Burda kitabın adı çok zor okunuyo font güzel ama uzun isimler için tercih etmemelisin göz yoruyo (zaten aski yaziyo) birde yazar adını oraya koydun peki yayınevi logosuna bir yer bırakmayacak mısın? Açıkcası kapakta önemli bir unsur da denge olayıdır... burda kitap adı ve resim birbirine girer gibi... Ayrıca ben bu görsele bakınca tarih kitabına bakıyor gibi oluyorum. Masayı aşağıya indir yazıyı daha rahat ullan kapak bir nefes alsın :)

saol kardeşim ya ozamn bu son çalışmada yoğunlaşayım değilmi evet fontları öle yazdırdılar olmaz desemde direttiler okunmuyo dedim ama ıı yok bulabilirsem onlara benim yaptığım vardı yukardaki birde başkaolmaz deyince sinirden sildim bir eyrlerde kalmış ise onu paylaşıcam seninle saol

grafikci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
miço arkadasin dedigi gibi kapagin üst tarafinda bi yogunluk söz konusu görseli biraz asagi cekip üst tarafini rahatlatirsan daha hos durur birde serisi varmi bilmiyorum ama yani bütün kitaplarda ayni sekildemi kullaniyosunuz yazarin isminin yazdigi kismi biraz daha inceltebilirsin daha hos görünür basarilar....

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
miço arkadasin dedigi gibi kapagin üst tarafinda bi yogunluk söz konusu görseli biraz asagi cekip üst tarafini rahatlatirsan daha hos durur birde serisi varmi bilmiyorum ama yani bütün kitaplarda ayni sekildemi kullaniyosunuz yazarin isminin yazdigi kismi biraz daha inceltebilirsin daha hos görünür basarilar....
ben aslına açık hava reklamcısıyım kitap çıkaracak bizi tanıyan burası küçük yer yayın evi yok fazla para olur demişler bana yaptırdılar buda en fazla 4. kapak tasarımım ama öğreneyim diyorum çoğalıcak yoksa eleştrilerinizle öğreniyorum bunu

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
zonguldak Alaplı
neen sordun herşley var ama yayın kuruluşu yok Kdz Ereğlide çalışıyorum Alaplı nında işini yapıyorum ama yayın evi yok ajans dersen reklamcı tabelacı dersen elini sallasan çarpıyo yaniiiiiiiiii tabii geçinenlerde var 2 sandalye ve 1 bilgisayar ile kuranlar va

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
hımm bende acemi birliğini devrekte yapmıştım.. bir sandalye bir bilgisayarla olsaydı bizde bir ajans açardık ama o kadar basit değil heleki istanbulda... yayıncılık ciddi bir iş sadece kapak tasarımı yapmakla bitmiyo iş, basılaak kağıda göre sırt vermelisin yoksa iş çöp olur...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
bende bundan bahsediyorum işte ama buraların en iyi reklam şirketi bak ajnsı demiyorum biz şirketizzz 20 kişi çalışıy biziz ama patron aanlamıyo yapılacak diyo kitap kapağı ben anlama diyo ben ona kitap kapağı tasarlamın ayrı bir iş olduğunu anlatıyorum ama anlayan kimmmm müşterşide

senay

🌱Yeni Üye🌱
kitap isimlerinden aklıma koyu bir karanlık geliyor ara renkler değilde koyu ana renkler daha iyi olur sanırım diyorum nacizane:)