Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
anlatımlarınız için çok teşekür ederim bayağı site site dolaştım ama maalesef herhangi bir çalışma bulamadım tam pes edecekken burda buldum. güzel bir çalışma sergilemişsiniz. burda bize düşen sadece teşekür etmek olmamalı öğrendiklerimizi çalışmalarımıza yansıtarak burda paylaşabiliriz. ben daha önce farklı yazılımlarla çalıştım ancak bazı konularda istediğim sonucu alamayınca edius a geçtim.gerçi daha videoları tam olarak izlemedim biraz göz gezdirdim anlatımlar çok güzel bu yüzden teşekür etmeden geçmeyeyim dedim.tekrardan iyi çalışmalar.

çok güzel şeyler yazmışsın dostum sağolasın izlediğinde işine yarayacak bilgiler bulacağına eminim. ama sen ne diyerek arattın ki internette bulamadın?? edius türkçe ders yazdığında direk biz çıkıyoruz da :rofl:
kolay gelsin..

hürman

🌱Yeni Üye🌱
Özverili paylaşımcı çalışmanız için çok teşekkür ederim. İlk sayfadaki linki tıklayıp ders dosyasını indirdim ama bir türlü wmv formatında olan videoyu seyredemedim zira açılmadı.
Okuduğum kadarıyla seyredemeyen yok. Hata nerde olabilir?

hürman

🌱Yeni Üye🌱
Video formatlardan sorunu giderdim ve ders videosunu izledim. Tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık Allah kolaylıklar versin.

oktay x

🌱Yeni Üye🌱
ben eğitim seti olarak arıyordum baktım o şekilde bir şey çıkmıyor sonrasında dediğiniz şekilde yazınca çıktı :)

şimdi edius 6 sürümünü indirip derslere başlayacağım hazır sınavlarımız da bitti. malüm bilgisayar programcılığı bölümü öğrencisiyim. anlatımlar için ve ilginiz için tekrardan teşekürler.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben eğitim seti olarak arıyordum baktım o şekilde bir şey çıkmıyor sonrasında dediğiniz şekilde yazınca çıktı :)

şimdi edius 6 sürümünü indirip derslere başlayacağım hazır sınavlarımız da bitti. malüm bilgisayar programcılığı bölümü öğrencisiyim. anlatımlar için ve ilginiz için tekrardan teşekürler.

ne demek dostum siteyi takip edersen daha çok paylaşım yapacağım ..

kolay gelsin...

baki788

🌱Yeni Üye🌱
devamını dört gözle beklliyorum çok teşekkür ederim paylaşımınız için iyi çalışmalar:))

uduran

🌱Yeni Üye🌱
dostum emeğine sağlık, harika bir iş çıkarmışsın çok teşekkürler.

abbate55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tesekkurler. Sony Vegas ile mukayese edilse ne tür birsonuc çıkar merak ettim_???

abbate55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikisi çok farklı kulvarlarda olan programlar edius daha çok kısa film tanıtım reklam şeklindeki kısa çaışmalarda iyi sonuçlar verir,vegas bana göre daha kapsamlı.

Sony Vegas kullanmaya alıştım tabii amator olarak ugrasıyorum.
İnternette gezinirken Apple Final Cut Pro'dan bahsedenler var.
Avid denedim karmaşık geldi bana biraz. Şimdi Final Cut Proyu merak ettim.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sony Vegas kullanmaya alıştım tabii amator olarak ugrasıyorum.
İnternette gezinirken Apple Final Cut Pro'dan bahsedenler var.
Avid denedim karmaşık geldi bana biraz. Şimdi Final Cut Proyu merak ettim.

o programı kullanmak için mac işletim sistemine ihtiyacın var bunuda gözönünde bulundur bence:))

strider

🌱Yeni Üye🌱
selam 1. anlatım dersini indirdim ama bir sonraki dersinde beraberiz diye başlıyor lüttfen yardım edebilir misin yada ilk dersin linkini yeniden atabilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
selam 1. anlatım dersini indirdim ama bir sonraki dersinde beraberiz diye başlıyor lüttfen yardım edebilir misin yada ilk dersin linkini yeniden atabilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim[/QUOTE

indirdiğin dersin başında ne yazdığını söylermisin