Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kadına şiddet!!!

drve12

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar.. ben kadına şiddet ile ilgili bi afiş yapıcam eskizimi de yaptım fakat bi slogan bulamadım düzgün bi slogan.. damgalari bilirsiniz bir kadını, erkeklerle çizdim.. buna uygun bi afiş bulmam gerekiyor.. yardımlarınızı bekliyorum.. teşekkürler..

Benzer konular

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar.. ben kadına şiddet ile ilgili bi afiş yapıcam eskizimi de yaptım fakat bi slogan bulamadım düzgün bi slogan.. damgalari bilirsiniz bir kadını, erkeklerle çizdim.. buna uygun bi afiş bulmam gerekiyor.. yardımlarınızı bekliyorum.. teşekkürler..

61913134.jpg

19162373.jpg

şansına emniyet için bugün bişeyler karalamıştım. :) sadece esinlenmen amacıyla attım save as'e karşıyım :p

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
slogan bulmada bende sorunluyumdur ama,

"Kadınlara sevgiye EVET !!!"

diyebilirim, hiç değilse olumlu kelimelerden oluşmuş bir cüle.
:)

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
kadny.jpg

Bu bence amaca pek uymamış, "şiddete hayır" şiddet göstererek sunulmamalı bence :)

drve12

🌱Yeni Üye🌱
afiş mi istiyorsun slogan mı =)

slogan arıyorum.. sizlere teşekkür ediyorum fakat tam anlatamadım herhalde k.bakmayın.. hani tuvalet kapılarında kadın ve erkek simgeleri wardır yaa ordaki kadın simgesini biraz büyüterek üzerine erkek şeklini damga aletiyle basılmış gibi çizdim.. yani anlıycanız.. erkeğin kadına olan basksiı ile ilgili bir slogan arıyorum.. yada hocama söylediğim bir slogan wardı.. ''Kadına şiddet gösteren her erkek birdir, biri ise hiç birşey'' fakat açıklama isteyince bir açıklama söyleyemedim.. tekrar teşekkür ederim..