Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

büfe broşürü

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
çift taraflı 2 kırımlı broşür ;)
imageyz2.jpg

Benzer konular

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk gözüme çarpan fotoğrafların hepsi havada asılı. Drop Shadow ile zemine oturtmalısın. Fontları daha yumuşak hatlı yada sevimli seçmelisin. Neticede büfe için yapıyosun. Senin kullandığın fontu görünce reklam tabelaları yada otobüs firmaları geldi aklıma hemen. Benimki sadece öneri...
Kolay gelsin.

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Görseller fizik kanunlarına yakırı duruyo + alt ve üst kuşaklar daha estetik olabilir birde içindeki ekspres büye yazısını asker gibi dizme çok fazla text hatası var iyice bi gözden geçir bence kolay gelsin emeğine sağlık

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
fiyatlar bu denli ayrıntılı yazılınca broşürden çok menü bence bu çalışmanız.
tasarımınıza gelince;
daha renkli bir çalışma yapabilirsiniz diye düşünüyorum renkleriniz çalışmayı monotonlaştırmış.
express büfede neden başlıklarda portakal var onuda anlamış değilim ?
imajlarınız havada duruyor.
birer renkli dairelerin içerisine alınabilir ya da uygun filtreler kullanılarak zemine oturtulabilir.
ellerinize sağlık.

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bana Kalsa iki Resim'le İşi Bitirmiştim Öbür Çalışmamıda Yarın Yollarım Birde Ona Bakarsın Müşteri İstedi O Kadar Karışıklığı O Kadar Resmin İçindende Senin Dekupesini Bozuk Yaptın Resmi Begendi Bende Direk Koydum Ama Seninkini Müşteri Senin Marifetine Bırakmıştı dimi Ahmet abi ? :) Neyse Burda Kim Ne Kadar İyi Onu Tartışmak İçin Boşu Boşuna Flod Yapmayalım oLmamış Dedimse Olmamıştır .

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
fiyatlar bu denli ayrıntılı yazılınca broşürden çok menü bence bu çalışmanız.
tasarımınıza gelince;
daha renkli bir çalışma yapabilirsiniz diye düşünüyorum renkleriniz çalışmayı monotonlaştırmış.
express büfede neden başlıklarda portakal var onuda anlamış değilim ?
imajlarınız havada duruyor.
birer renkli dairelerin içerisine alınabilir ya da uygun filtreler kullanılarak zemine oturtulabilir.
ellerinize sağlık.

yorumunuz için teşekkür ederim, çalıştığımız yerde önemli olan hız olduğu için çok fazla bir şey yapılamıyor dediğiniz gibi resimler havada uçuyormuş gibi ama müşterilerin istedikleri öyle, portakallara gelince öyle bir logo istediler bende nu yaptım ve zemin renginide uyum sağaması bakımından o renklerde yaptım.
dediğim gibi yorumunuz için tşk ;)

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
ürünlerin havada kalmasından ziyade bir bosluk söz konusu düzenleme sonrası daha iyi olacaktır eline saglik basıldıysada Allah bereket versin :)