Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer Grafikerler Arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Stajyer Grafikerler Arıyoruz | Beylikdüzü

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Photoshop, indesign ve illustrator programlarini orta derece kullanabilen, tam zamanli calisacak, kendini gelirstirmeye acik, arastirmaci arkadaslari aramizda gormek istiyoruz.

E-posta: cvgonder@yandex.com.tr

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

alyansreklam

🌱Yeni Üye🌱
Alyans Reklam bünyesinde çalışacak parttime stajyer grafiker aranıyor.

COREL - PHOTO SHOP - İLİSTRATÖR bilmesi tercihimizdir.

0216 572 58 31 - 0532 772 31 25

BatuhanCakmak

🌱Yeni Üye🌱
merhaba istanbul aydın üniversitesinde grafik tasarım bölümü öğrencisiyim staj yapabilceğim ve okul bitiminde çalışmak istediğim bi firma arıyorum bilginize teşekkür ederim.

Darkart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Stajyer aranıyor - Türkiye Geneli

Stajyer aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Photoshop, indesign ve illustrator programlarini orta derece kullanabilen, tam zamanli calisacak, kendini gelirstirmeye acik, arastirmaci arkadaslari aramizda gormek istiyoruz. İlanımız hali hazırda okuluna devam eden arkadaşlarımıza açık değildir. Okulunu ya da kursunu yeni bitirmiş ama henüz tecrübesi olmayan arkadaşlar tercihimizdir.

E-posta: cvgonder@yandex.com.tr

Darkart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlan günceldir.
Lütfen öğrenciler başvuruda bulunmasın. İlanımız okulunu/kursunu bitirmiş arkadaşlar için geçerlidir.

gfbaykt1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar ; Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul?un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum. e-mailim :edirneli2207@gmail.com

Melih92

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

şuan BİLGEADAM da web ve grafik tasarımı kursu alıyorum ıllustrator u bitirdim photoshop a geçicem daha sonra in design flash dreamweaver gibi programları görücem şuan illustrator bilgime güveniyorum ayrıca çizimlerimede güveniyorum. çatalcada oturuyorum 21 yaşındayım. kendimi bu konuda çok daha fazla geliştirmek istiyorum araştırmacı ve çalışkan kişilikliyim. kabul ederseniz mail: mlh.cayli@gmail.com GSM:05398195999

maviliman

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben edirne güzel sanatlar fakültesinde 3.cü sınıf grafik tasarım öğrencisiyim.
sizin yanınızda stajyer olarak kendimi yetiştirmek istiyorum.
ilginize teşekkür ederim..
email: mavilimanman@gmail.com
gsm: 0538 084 94 65

Son düzenleme:

Recep AYAZ

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar sıze nasıl ulasabılırım bu konuda yardm almak ıstıyorum
...

chtyldz25

🌱Yeni Üye🌱
hocam ben grafikerlik kursunu bitirdim staj yapıp bu işe atılmayı dusunuyorum yardımcı olurmusunuuz.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...