Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Matematik

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Matematik proje afiş çalışması. Beğeni ve yorumlarınıza...

yennni2.png

veya

yennni4.png

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Bence mükemmel bir çalışma olmuş renkler,fontlar çok uyumlu.Amacına uygun fazlasıyla şık bir çalışma.Tebrik ederim.

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben 2. calısmayı daha cok begendim. ama vermek istedigin mesaj kısa ve öz olsaydı daha akıldakalabilirdi. sade bir font secımınde bulunmussun gayet güzel olmus. Benim diyebıleceklerım bunlar emegıne elıne saglık. calısmalarınızı takip ediyorum

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
1 çalışma amacına uygun başarılı olmuş emeğinize sağlık..
2. çalışma da tasarım yönünden iyi bir iş çıkmış fakat renkler fazla göz alıcı pembe ve turuncu sanki karmaşa yaratmış gibi geldi. Genel olarak başarılı çalışmalar tebrik ederim .

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Benim için birbirinden değerli yorumlarınızı okudum. Çok teşekkür ediyorum. Bazen aklımdan geçenleri grafiğe dökemiyorum. Burada paylaştığım zaman aklımdan "Şurası biraz sorunlu oldu ama ne yapılabilir" diye geçiriyorum. Bazen günler geçse bile aklıma gelmiyor. Burada tam olarak aradığım şeyleri bulabiliyorum. O yüzden iyiki varsınız. Hepinize iyi çalışmalar...

greenblue

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok hoş çalışmalar, ben birincisini daha çok beğendim emeğinize sağlık

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
2. ye bayıldım...tebrik ederim harika bir iş çıkmış...renklerine de bayıldım... bir ilkokul olduğu göz önüne alınırsa renkler iyi gitmiş...

smtcsr

🌱Yeni Üye🌱
güzel bir çalışma beğendim ellerine sağlık ama yazım hatalarına dikkat etsen birde ödüllerin yazdığı kısım daha farklı olsa daha güzel olur :) birde ödülleri değiştirsen :)

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrblar her iki çalışmada güzel ama üsteki daha şık ve daha ciddi geldi.
Emeğine sağlık başarılar

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok hoş çalışmalar, ben birincisini daha çok beğendim emeğinize sağlık

Değerli yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim.

2. ye bayıldım...tebrik ederim harika bir iş çıkmış...renklerine de bayıldım... bir ilkokul olduğu göz önüne alınırsa renkler iyi gitmiş...

Açıkcası bu kadar olumlu bir yorum beklemiyordum. Çok sağolun.

güzel bir çalışma beğendim ellerine sağlık ama yazım hatalarına dikkat etsen birde ödüllerin yazdığı kısım daha farklı olsa daha güzel olur :) birde ödülleri değiştirsen :)

Çok teşekkür ederim. Yazım hatalarının neler olduğunu söylerseniz çok memnun olurum. İnsan bazen farkedemeyebiliyor.Hediyeler konusuna gelince. Herkes bu konuda hem fikir ama sponsor bulmak ile alakalı biraz da.

Earwen6

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2.si daha iyi ama afişe bakıldığında okadar çok şey varki göz ilk önce nereye bakıcağına karar veremiyor ve karmaşıklık oluyo. biraz daha az ve öz olsa daha hş olur sanırım..

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
2.si daha iyi ama afişe bakıldığında okadar çok şey varki göz ilk önce nereye bakıcağına karar veremiyor ve karmaşıklık oluyo. biraz daha az ve öz olsa daha hş olur sanırım..

bu yoruma katılıyorum.:tongueout:

bymemo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam 1. çalışma yerinde olmuş gerçekten
2. çalışmada ise arka planın gözü baya bi alıyor
şahsımca 1. çalışmayı tercih ederim
emeğinize sağlık
iyi çalışmalar dilerim

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
yine güzel bir çalışma çıkarmışsınız tebrikler :artipuan:

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆

bu yoruma katılıyorum.:tongueout:

Değerli yorumlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Afiş çok boş kaldığı zaman da içimde hep bir burukluk oluyor. Çok sıradanmış gibi bir izlenim uyarıyor bende. Ama bundan öncekilere göre inanın sadeleşirmeye, detayları azaltmaya çalıştım. Ama yeterli olmadı sanırım.

yine güzel bir çalışma çıkarmışsınız tebrikler :artipuan:

Çok teşekkür ediyorum. Afişimi yorumlamanız benim için ayrı bir mutluluk.+1 için de teşekkürler.

p_adisah

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışma güzel emeğine sağlık. Ama yazılar çok karışık olmuş birbirine çok yakın. Tasarım açısından güzel evet ama saati çok büyük kullanmışsın sayfanın hepsini kaplıo nerdeyse. Biraz küçük kullanıp yazıları daha güzel kullanabilirdin tabi bu benim gorüşüm. Başarılarının devamını dilerim...