Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oyun: Acil Logo Lazım

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet arkadaşlar bu bir oyundur. Başlıktan da anlayacağınız gibi bana "Acil Logo Lazım".

Allah rızası için, çok teşekkür eder minnettar kalırım. Bana yapacağınız logo size çok iyi referans olur çevrem geniştir reklamınızı yaparım. Şirketimiz .....(*1) işi yapmaktadır.

Sen bu işi bana bedavaya yap beğenirsem kullanırım. Matbaaya sordum baskı formatında mı ne istiyor. Lütfen acil yardım.

Bu oyunda önemli olan yaratıcı ve "esprili" cevaplar. Hadi bakalım. Hem oyun oynayalım hem de mesleğimizi nasıl koruduğumuzu gösterelim.

Örnek: (*2)
  1. Bu şekilde bedel ödemeden sadece teşekkür ile bu forumda iş yaptıramazsınız.
  2. "Bizim ev temizlenecek sizin şirketten bir kaç kişi gönderirsen çok teşekkür ederim." diye bir laf etmeyeceğim gibi sizlerin de bizim mesleğimize bu şekilde isteklerle gelmenize pek haz edemiyoruz.

(*1) Noktalı olan alana istediğiniz meslek grubunu düşünerek cevabınızı verbilirsiniz.
(*2) Yukarıda ki örnek daha önce forumda istek yapan bir arkadaşımıza cevap olarak benim tarafımdan yazılmıştır.

Önemli uyarı. Bu oyunda istek sadece benim verdiğim örnekteki gibi şablon olarak kullanılacaktır. Oyuna katılan üyeler yeni istek yapmayıp sadece yukarıdaki isteğe cevap verecek ve yeni istek yapmayacaklardır.

Benzer konular

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
tabii tabii grafikerler.net logo grubunu oluşturdu. sizin için ekibimiz harıl harıl çalışmakta...

önceeee firmanızın ismine uygun fontu seçeriz. sonra nejat işler sonrada ahmet çakar. sonra hande mi yener, funda mı arar hayır seray sever. bu renk celal'ı bayar, renge dayanamayan ferhat göçer, yıllar sonra logo yenilenmelidir. o tarihide gönül yazar. mehmet okur. bunada anca kadir inanır.

logonuz hazır danışmadan alabilirsiniz... iyi günlerde...

frat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
firat-veba.spaces.live.com
Süper ya

Handemir cok duşuncelisiniz cok teşekkur logo calısmalarınızı sol taraftaki danışmadan alıcam :):):):)

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
konu yanlışlıkla silindi baştan alıyoruz:)

Hakan KALMIŞ üstadın logo istediği olan bir arkadaştan talep ettiği 1000ytl+kdv ödemesi bir üyemiz tarafından hoş karşılanmamış olacak ki msnden bunu ifade etti benim cevabım şu oldu

- eğer biz beleşe iş yaparsak belkide Ayşe grafikerin, Mehmet grafikerin hakkını yiyeceğiz çünkü o bundan para kazanacaktı.

biz logoyu beleşe yaparsak her isteyene nerde kaldı bizim EMEĞE SAYGI diye basbas bağırmamız.. Biz grafikerler netiz arkadaşlar paylaşım platformu.. bugün logo isteyen yarın el ilanıda rica eder;) ve bunun altından hangimiz kalmabiliriz nerde kalır emeğe saygı

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
konu yanlışlıkla silindi baştan alıyoruz:)

Hakan KALMIŞ üstadın logo istediği olan bir arkadaştan talep ettiği 1000ytl+kdv ödemesi bir üyemiz tarafından hoş karşılanmamış olacak ki msnden bunu ifade etti benim cevabım şu oldu

- eğer biz beleşe iş yaparsak belkide Ayşe grafikerin, Mehmet grafikerin hakkını yiyeceğiz çünkü o bundan para kazanacaktı.

biz logoyu beleşe yaparsak her isteyene nerde kaldı bizim EMEĞE SAYGI diye basbas bağırmamız.. Biz grafikerler netiz arkadaşlar paylaşım platformu.. bugün logo isteyen yarın el ilanıda rica eder;) ve bunun altından hangimiz kalmabiliriz nerde kalır emeğe saygı

Sakarlığımı yüzüme vurma. Sana da bedava bir logo çalışırım. Yukarıdaki arkadaşla ortak kullanırsınız.:D

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
hıımmm demek acil logo lazım... ilk önce yeni bir üye olmanıza rağmen konuyu doğru yere açtığınız için sizi kutlarım.. :D şimdi sizin acil logo işinizi bir gözden geçirelim eveeett biz zaten en acil olan logoları yapıyoruz :D acil logo lazım grafiker grubumuz bu işte bir numaradır... vee bombamız acil logoda kampanya :D nakitte % 50 indirim ve kredi kartına da inanılmaz taksit imkanları 24 aydan 48 aya kadar :D ( amma salladım hee :D) ve Sologanımız
"acil logolar acil nakitle çok acil yapılır" kolay gelsin... :D

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
koserim senin kampanya tutmaz bu mevsimde :) bizde bir yaptırana ikincisi yarı fiyatına

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bu nasıl 1ytlye alacağınız şirketimiz indirim kartları ile yılın 365 günü logoyu %25 indirimli yaptırabilirsiniz ayrıca her logo yaptırana 20ytl cip para anında kartında:D

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
koserim senin kampanya tutmaz bu mevsimde :) bizde bir yaptırana ikincisi yarı fiyatına
o zaman tüm acil logoları size yollayalım :D sizin kampanyada iyiymiş :D

bana acil logo lazım :D
"acil logolar acil nakitle çok acil yapılır"
:D bu iştee yaa cevap bu olmalı :D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Foruma yeni üye oldum. Banada acil logo yaptıracak birileri lazımdı. Güçlerimizi birleştirelim bence:D:D

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Herkes kendine layık gördüğü değeri alsın. Hiç bir çalışma karşılıksız kalmamalı. Ama insanlar dinlenilmeli doğru yada yanlış. Kapıyı kapatmak çare değil. Saygılarımla.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
neden kapıyı kapayalım ki kimin para ihtiyacı yok yazsın:D benim var
fiyatımı veririm yaptırıp yaptırmamak onun işi.. kapı sonuna kadar açık

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yeni bir dükkan açtık. Böyle canı sıkılan bir arkdaş arıyorum can sıkılıp boş boş oturacağına bize bir logo yapsın hem kaç dakilalık bir iş dua ederiz. :)

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
sen daha buraya "acil logo lazım" diye istekte bulunmadan önce ben sizin logoyu yapmıştım bile... firmanıza postalamış, beğeninize sunmuş, kabul buyrulduktan sonra 1000 dolar tahsilatı yapmış, yaptığım bu tahsilatın bir kısmıyla ev kiramı ödemiş, kalan kısmıylada kendime don, gömlek almış, aldığım bu don gömleği eskitmiştim bile...

burdaki grafikerler acilden anlamaz... ultra acil... super acil.... hiper acil... gibi daha körükleyici terimler kullanmalısın... artııııı "acil logolar acil nakitle çok acil yapılır" grubuna karşı "ultra acil logolar ultra acil nakitle ultra acil yapılır" grubunu kurduk... aramızda sadece ufak bir franksiyon çatışması olabilir... hedefimiz aynı, yollarımız farklı o kadar.... saygılar... acil ev lazım mı abi...

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Acil logo ihtiyacınızı ACİL SERVİSİMİZ'den istediğiniz için teşekkür ederiz.

Eminim ki ACİL olmasaydı POLİKLİNİK'lerimize giderdiniz.

ACİL SERVİS'imizde logonuza müdahale edilmektedir.

Yanlız biliyorsunuz ki servisimizde iki seçenek mevcut logonuz ya taburcu olacak ya da morg servisimizden alacaksınız..

B12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
poufff dedim nolmuş burada birileri iyi kalay yiyor galiba sonradan dikkat ettim başında oyun yazıyormuş :D ozaman bende ufak bir liste yapayım.. :D

acil olarak pc başındn kalkıp okula gitmem gerekiyor
acil olarak bu güne kadar 2 yada 3 ssefer kapısından geçtiğim üniversite adı verilen okulu bitirmem gerekiyor ( bana sorarsanız bittmesede olur kimseye külfetim yok ama diploma alsam iyi olur sanırım artık :) )
acil olarak bana geleceğimi kurtaracak kadar nakit gerekiyor
acil olarak dırdır etmicek olan yeni sevgili gerekiyor
acil olarak yeni harici hdd almam gerekiyor isteyen varsa hediyede kabul olur tercihen 1TB
acil olarak yarım kalan işlerin bitmesi gerekiyor
acil olarak karnımı doyurmam gerekiyor
acil olarak yeni müşteriler bulmam gerekiyor (parası bol olsın ve cimri olmasın lütfen!)
acil olarak kankimi arayıp.. (boşver aramiyim)
acil olarak tatile gitmem gerekiyor
acil olarak elimdeki organizasyon işinin detaylarını halletmem gerekiyor
acil olarak az önce yarım kalan kankime söylemem gereken şeyi hatılamam gerekiyor ( harbiden unuttum ya :)))
acil olarak saçmalamaya son vermem gerekiyor :D

pardon birisi acil logo mu istedi? :S

tamam benim acillerimi yapacak olan kişinin değil logosu tüm kurumsal kimlik unsurlarını en acilinden ve en beleşinden ben yaparım ;)

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tekrar beklerim AAbicim ;)

Acil logo ihtiyacınızı ACİL SERVİSİMİZ'den istediğiniz için teşekkür ederiz.

Eminim ki ACİL olmasaydı POLİKLİNİK'lerimize giderdiniz.

ACİL SERVİS'imizde logonuza müdahale edilmektedir.

Yanlız biliyorsunuz ki servisimizde iki seçenek mevcut logonuz ya taburcu olacak ya da morg servisimizden alacaksınız..
Hıhıhıhı. :D İşin güzel tarafı evimin tam karşısında 112 acil var hiç bi şey söylememe gerek kalmıyor:) sağ elimi yere paralel kaldırıp işaret parmağımla orayı göstermem yetiyor DU ! :D
Israrcı olanlara ise; - Tamam,Madem bu kadar acil gelecek aya hazır olur diyodum ! Ama adamlar o kadar pişkin ki 1 ay sonra geliyordu :D Bende fiatını söylediğimde mommor oluyor , Önce homurtu ile gidip 2 gün sonra ya ortağı ya çırağı ile nakiti takdim edip görüşmeye davet ediyorlardı.
Asla emeğimi ucuza satmadım. Bir Prof.dr abim vardı Yıllar önce anlattığı bir estantaneyi çoook anlattım anlamazlara .Hani bir ömür +15 dakika meselesi:D
ama doğrusu epey işimede yaradı.
Hakkımda söylenen tanımlama ; Halil valla acaip oturtur ama işinide 4/4 lkük yapar olurdu. (uzunmu yazdım ne :p)

Moderatör tarafında düzenlendi:

taner67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne kadar acil ona gore fıyat verecem bende sana ama gönder şirket adını ver bakayım arkadaşlar kızmasın diye ücretli yapmak zorundayım yaz ücretde anlaşırız . ok görüşmek üzere