Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freehand10 dosyasında önizleme ???

ajnsİ

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum varyardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarımı daha önceden kullanan bir arkadaşım freehand 10'u dosyayı açtığında önizleme göstermesi için ayarlamış yani freehandı açmadan içinde neler olduğunu önizleme olarak görebiliyordu. Ben freehand 10 o tekrar yükledim fakat şuan göstermiyor önizlemesini bunun bir ayarı varmıdır yani sorunumu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum varyardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarımı daha önceden kullanan bir arkadaşım freehand 10'u dosyayı açtığında önizleme göstermesi için ayarlamış yani freehandı açmadan içinde neler olduğunu önizleme olarak görebiliyordu. Ben freehand 10 o tekrar yükledim fakat şuan göstermiyor önizlemesini bunun bir ayarı varmıdır yani sorunumu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.

bilgisayarın hakkında bilgi vermen daha doğru olur... yani pc mi mac mi... çünkü pc de bildiğim kadarıyla bu önizleme freehand programıyla ilgili değil bilgisayar dan ayar yapılarak oluyor..

didem87

🌱Yeni Üye🌱
slm arkdaşlar yh ben freehad kullanmaya yenı başlıom daha doğrusuunu öğrenmeye çalşıomm yh freehand 10 bi iş yapıcam da yhh komık olcak ama benn ölçülerınıı nerden koycam yhh :) yahh olmuyo bı türlüü yardımcım olursanız sevınırmm

kilicoz

🌱Yeni Üye🌱
ölçüleri file den yeni dosya acarken orda hangi sayfa üzerinde çalışacaksan onun ölçülerini gir oyle çalışmak istediğin sayfa açılır daha detaylı istersen sorunu bildirmen gerek umarım başarırsın kolay gelsin iyi çalışmalar