Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Davetiyem

CrazyBoy07

🌱Yeni Üye🌱
ben grafiker falan degilim ama kendi davetiyemi oluşturmak istedim.

Bu ön yüzü.

Olumlu ve olumsuz yorumlarınızı belirtirseniz hatalarımı düzeltmemde ve güzel bir davetiye yapmamda yardımcı olmus olursunuz..

ufigsmallcx6.jpg

baharrr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaki fonu sevmedim fazla karanlık bir davetiye için biraz boğucu kalmış sanki,kalp içindeki resim güzel,isim yerleride güzel ama isimlerdeki efektlerde pek hoşuma gitmedi,dizayn olarak fena değilde siyah renk fazla boğmuş,benim fikrim tabi...

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fon kanlı manlı:D Böle aşk cinayetle sonlanmış gibi :D:D

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Ben grafiker falanım...
İnsanin kendi dügün davetisini yapmasi çok güzel...Herkesin cesaret edemiyecegi birşey olsa gerek... Program bilginiz ve clipart kullanımınız başarılı... sonuç sizi tatmin ediyorsa baskıya vermekten çekinmeyin...
Allah mutlu mesut etsin...

CrazyBoy07

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler Yorumlarınız için.
@ Nucat arkadaşım Evet aceleyle çok kötü bir giriş yapmışım malesef.. Özür dilerim.

Bu arada ilk mesajımı düzeltemiyorum nedense :)

Neyse.

@broken_wings Dogru söylüyorsun. Olaya o açıdan hiç bakmamıştım :)

Yeni bir kaç çalışma daha yapayım bakalım.

çınar1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de grafiker falan değiilm ama düşüncemi söyleyeyim.bana da renkler çok koyu geldi.söz konusu düğün davetiyesine bu tonlar ağır kaçtı gibi.sanki bi film afişi gibi duruyor...ama bu iş cesaret iş valla helal olsun...

VaGaBOND_G!RL

🌱Yeni Üye🌱
davetiyeyi gördüm içim karardı abim:)aslında düşününce çok farklı şeyler geliyor insanın aklına ben öğrenciyim okulda yaptık ben şarap şişesini kullanmıştım:p:)bence çok daha güzel şeyler yapılabilir;)sil baştan yane:)buarada Allah mesudetsin:)

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
bida sanki bir rock konser el ilanı gibi olmuş arkadaki fonu biraz acarsan süper olur eline sağlık

mebfb

🌱Yeni Üye🌱
arka fon uyumsuz ve yazıları boğmuş bence daha farklı tasarlanabilirdi ama emeğine sağlık kardeş

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
iismler çok fazla okunmuyo bidecanlı bir düğün davetiyesi daha fazla ilgi çeker sanırım daha canlı renkler kolay gelsin

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla ben gördüm sanki korku filmi afişi gibi açıkçası daha romantik bir şey bekliyordum.eline sağlık allah mutlu etsin

CrazyBoy07

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirmeleriniz için.

Kafama göre bi tasarım çözemedim. hazır davetilere bakacağım artık. ok teşekkürler hepinize.

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
abi iyi hoş güzel bişeyler yapmaya çalışmışsın ama :D arkadaki fon aynı korku filmleri afişlerini anımsatıyor yani kendi fotoğrafınızıda kalbin içine almasaydın ilk bakışta allah rahmet eylesin diyeceğim geliyodu kusura bakma ama hiç olmamış gel sen bu işin uzmanlarına bırak bu işi vereceğin üç beş kuruş para bidahamı evlenecen nasolsa :D:D:D ver bi matbaacıya daha romantik bişeyler yapsın derim bence :D saygılar.

raziyee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arka fon karanlık kalmış resimleri kapamış...
hem bu daveye ise eğer daha sade olmalı bu dergi kapağına benzemiş :(((

matmazel

🌱Yeni Üye🌱
Ben olsam arka fonu kesinlikle değiştirirdim. Resimleri biraz daha büyük çalışabilirsiniz. Ayrıca isimler daha belirgin olmalı. Ne de olsa filmde başrol oyuncuları sizlersiniz. Mutlu bir ömür geçirmeniz dileğiyle..

yosunum83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arka fon ve font rengin yazıyı açıkça okunmaz hale getirmiş yazı tipini de bir davetiye fontu kullanarak yaparsan çok hoş olur abi bu arada Allah mesut etsin

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok karanlik.Daha soft olmali

recepuncu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mutluluklar dilerim. Bu arada davetiyini başkasına yaptırmanda yarar var.

mirzacik

🌱Yeni Üye🌱
Selam Arkadaşlar davetiye konu olunca birde ben kendi düğünümde yaptığım davetiyeyi koyayım da sizin görüşlerinizi alayım dedim:)
davetiye.jpg

bnn_graf

🌱Yeni Üye🌱
renkler davetiye için biraz koyu yazı tipinide değiştirirsen güzel olur:)basıma gittiğinde bazı yerleri kabarınca bence güzell bir davetiye olucak:)