Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

nişan davetiyem

pinarcan83

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar forumdaki ilk paylaşımım umarım beğenirsiniz. nişan davetiyemi bu şekilde yapmayı düşünüyorum nedersiniz

duzeltilmisip4.jpg

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir kaç hata gördüm. Örnek vericek olursam. Fotoğrafların kimisinin alt tarafları kesilmemiş karelerden gözüküyor, kimisinin kesilmemiş..Bunun belli bir sebebi varmı, yoksa bilerekmi bu şekilde yaptınız ?

Bu arada allah uzun ömürler ve bol mutlu gunler versın

pinarcan83

🌱Yeni Üye🌱
ewet onları silmeyi unutmuşum konuyu nasıl yenileyebilirim bukonuda yardımcı olursanız düzeltilmiş olanını göndereceğim

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pınar ile Ercan isimleri belirgin olsa daha iyi olur bence...zeminin içinde biraz pasif kalmış gibi... gökhan arkadaşın dediği gibi ilk resim de film şeritlerinin içine fotğraf taşmış...fotolar kesilse daha iyi olur..bir de unutma bölümü not sayfası gibi olsa ve de kenarı kıvrılmış şekilde olursa ve de:) el yazısı ile yazılsa daha güzel olur

saygılar

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Eline sağlık.. Mutluluklar dilerim.. Düzelir.. Allah bi ömür mutluluk versin.. davetiye bulunur.. 5-10 sene sonra demede "kendim ettim kendim buldum" diye.. tabiki şaka..

pinarcan83

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim hatalarımı gördüğünüz için. benim asıl mesleğim muhasebe olduğu için acemice bir davetiye oldu ama eleştirilerinize göre düzenlemelerimi yapacağım.

Eline sağlık.. Mutluluklar dilerim.. Düzelir.. Allah bi ömür mutluluk versin.. davetiye bulunur.. 5-10 sene sonra demede "kendim ettim kendim buldum" diye.. tabiki şaka..

teşekkür ederim. amin inşallah. 5-10 sene sonrasına gelince inşallah sizlerin sayesinde hatalarımı düzelteceğim :)

zombie

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.forum-tolgahansayisman.net
allah mutlu mesut etsin inş.:))) cağaloğlunda çalıştığım günler geldi aaah aah davetiye katalogları elimden geçti hep :) ya insan kendi davetiyesi yapınce zevki çıkarmıki :) ulen grafiker olmanın da bi yanı bu :) davetiyeni kendin çiz kartvizitini kendin yap beğenmeme gbi bişi yok elin mahkum kendin çiziosun :) ahaha oda güzel ya:)

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık b, muhasebeci için güzel ( tabi arkadaşların dediklerini düzeltmişsinizdir ) :)

ALLAH mutlu etsin :)

Darısı bana :'(

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Resminizi düzelttim.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
basit gölgelerle boyut kazandırmak

Belkide ayrıntılara dikkat etmek gerek. misal filme biraz boyut katmak için gölge eklemek nasıl olur ?

duzeltilmisip4iu1.jpg

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel ellerine sağlık ama sanki film altındaki yazıyı biraz daha ayırsan aşağıya doğru bence.desene sende benim gibi muhasebe mesleğinde grafikerliğe geçiş yapacaksın.

pinarcan83

🌱Yeni Üye🌱
güzel ellerine sağlık ama sanki film altındaki yazıyı biraz daha ayırsan aşağıya doğru bence.desene sende benim gibi muhasebe mesleğinde grafikerliğe geçiş yapacaksın.

teşekkür ederim. ewet sanırım grafikerliğe geçiş yapacağım ama böyle dijital çalışmalarda çoook çalışmam gerek çooookkk :)

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
siz bir muhasebeci olarak böyle işler yapıyorsanız. sakın grafikerliğe geçmeyin.. 1 çok kişiyi ekmeginden edersiniz. ellerinize saglık muhasebeci olarak bence harika bir iş çıkarmışsınız.. :}

darkdyk

🌱Yeni Üye🌱
sade ve güzel başarılı bi calışma allah bi yastıkta kocatsın