Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güven logo çalışması

aliguven1

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar. Web tasarımı, donanım teknik servisi yapan bir firmaya sizce hangisi daha uygun olur? Eğer cevabınız hiçbiri ise tavsiyelerinizi bekliyorum. Her türlü eleştiriye açığım çekinmeyin :) . :angel:

logotype.jpg

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
forum kuralları
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.
Başlığı değiştiriyorum.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir bilgisayar firması için daha düz daha modern bir font seçiminde bulunabilirsiniz.
Sebebini sorarsanız bilişim sektörü sürekli kendini yenileyen, geliştiren sektörlerin başında geliyor, gelmek zorunda.İnsanlara sürekli en yeniyi en son ürünleri sunmak zorundasınız.
Kolay gelsin.

aliguven1

🌱Yeni Üye🌱
Aslında ben başlığın içerikle ilgili olduğunu düşünüyordum ama olsun yine de değiştirdiğiniz için teşekkürler.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında ben başlığın içerikle ilgili olduğunu düşünüyordum ama olsun yine de değiştirdiğiniz için teşekkürler.

(6 çalışmadan hangisi ) içerik anlayışınız bu mu ?
Firma ismini kullanmak daha mantıklı sanırım.
Kolay gelsin .

Son düzenleme:

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir bilgisayar firması için daha düz daha modern bir font seçiminde bulunabilirsiniz.

katılıyorum.
ama bunlar arasından seçeceksem ikincisini seçerdim. "bilişim ve internet hizmetleri" yazısını da "güven" yazısının sonuna kadar uzatmalısın kanımca.

aliguven1

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler darth_cygan düzenleyip tekrar koyacağım

aliguven1

🌱Yeni Üye🌱
Bu nasıl olmuş arkadaşlar. yazı tipini değiştirdim biraz daha modern bi havası oldu gibi.

LOGO.jpg

tango-mm

🌟Usta Tasarımcı🌟
son zamanlarda nedense herkes "nike" firmasiyla özdeslesmis olan bu figürü kullaniyor siz keske baska bir sey deneseydiniz, onun disinda font olarak simdi güzel duruyor

aliguven1

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim. nike a benzediği çok doğru ama ü'nün noktaları yerine yaptığım diğer şekiller bunun kadar şık durmadı. yine de denemeye devam edeceğim. yorumunuz için tekrar teşekkürler.