Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kuruyemiş -Bakliyat ve Şeker Ambalaj Tasarımı

Ahmet UÇAR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetucar.net
1.jpg

2.jpg

3.jpg

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar

Benzer konular

soyuldu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çerez için olan ..

kullanılan fotoğraf kuşbakışı çekildiği için pek hoş durmamış ilk bakışta üst üste yığılmış kuruyemişler gibi duruyor ancak biraz dikkat edildiğinde kuşbakışı bir fotoğraf olduğu anlaşılıyor. bunun dışında iyi diye düşünüyorum

uguryontucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana kalırsa hepsinde aynı tipografiyi kullanmalısın. Görsel olarakta kuruyemişte kullandığın tarzı kullanmalısın diğerlerindede. Böylece bütünlüğü sağlarsın. Mesela pirinçin üstten çekilmiş bir fotosunu kullanabilirsin.

İyi çalışmalar

pınar akyüz

🌱Yeni Üye🌱
büyük ihtimalle tifdruk baskı olacak bunlar yazılar çok zayıf kalmış bence (gr-e) deki e'nin boyu daha büyük olur ve arada ''-'' işaretine olmamalı bide logonun rengi ve ambalaj renkleri uymamış bende ambalaj tifdruk üzerine çalışıyorum görünce yorum yapmadan gecemedim.başarılar dilerim

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Gozum hep toz seker paketine takildi sanki bi yanlislik bi eksiklik var. Guzel calismalar. Emegine saglik

hekimusta

🌱Yeni Üye🌱
bakliyatta sarı-kırmızı kısım bence diğerlerine göre pek hoş olmamıs. diğerleri gibi canlı bir renk ve çiçek fırçası olsa daha iyi olurdu sanki

hakan sakin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana pek amabalaj çalışması gibi gelmedi. nedir bu kutu mu pek anlayamadım.
hiç ambalaj görselliği yok. yanlış anlamanı istemem. bende ambalaj tasarımı üstüne çalışıyorum. özellikle gıda üzerine . tahminim bakliyat torbasının açık hali ama pek belli olmuyor. biraz daha düzenli çalışmalısın. eline sağlık. iyi çalışmalar.

Ahmet UÇAR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetucar.net
ilk etepta düşüncem o yöndeydi ama müşterim bu tarzda çalışma istedi o nedenle konsepti biraz değiştirmek zorunda kaldım. Teşekkürler yorumunuz için...