Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d tipografi

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
maxte de tipografimi olur demeyin
tam bi tipografisi olmasada denedim ufak bişey

grafiktasarmcopytk8.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Olmaz değil harikada olmuşa benziyor. Fakat madem max te yaptınız, suya düşen harflerden ötürü suda hiç bir haraket görünmüyor.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
volkan haklısın ama zaten hepsi suyun üstünde önceden düşmüşler :)
suya düşen bi tek m harfi var onuda idare et artık :D

ozgun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla 3d bilmeyen biri olarak bana baya hoş gözüktü yani fikir filan cok güzel 3d bilenler kesin kusur bulurlar professional bakıldığında hata yok değil ama ben proffessional değilim vallaha çok hoş

uguruzuncelebi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu tür işlerden anlamam fakat gayet güzel ve anlamlı olmuş bana kalırsa....

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Düşünce çok güzel, bu kadarını yapıyorsan mesele yok bence :)

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğinize sağlık gerçekten 10 numara ;)

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
digital teknolojiden anlamam ama anladığım açıdan bakarsam gökyüzü hariç mükemmel.Benim GEMİCİ yazısında kullandığım aynı uygulamayı 3Dtasarım yazısında görmek gülümsetti beni:) ama biz fırçayla ;) senin ki batıyor benimki ise hala yüzüyor :D

TimuRRendeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayal gücü yüksek bir çalışma olmuş tebrikler wolphin.Ama bu tarz çalışmalardaki eksikliklerimizi beyan edersek daha mükemmel sonuçlar elde edeceğimizden şüphem yok.

1-Ufuk çizgisini biraz daha belli etsek diyorum dağlar karton gibi uzayıp gidiyor fakat sisler mükemmel.
2-Yazıların üzerinde bulunduğu ve platform olarak kullandığın ''t'' harfinin rengi ile aşağı düşmekte olan veya kısmen düşmüş a-s-a-r-ı-m harflerinin renklerini aynı yap sadece ton farkı olsun.Bu sayede Grafik tasarım ibaresi daha ön plana çıkacaktır.
3-Tasarım programlarının logolarını güzel düşünmüssün yanlız yüzeyleri bir biri arasında paralel sadece max'in logosunun biraz açısı az gibi geldi oda her halde zor bir program olduğundandır.Şaka bir yana logoların yüzeyleri biraz farklı olursa ortam hareketlenir.Başka diyeceğim bir şey ama bütünüyle mükemmel bir çalışma tebrikler...

manifest

🌱Yeni Üye🌱
harika bir çalışma, tebrikler
Affınıza sığınarak şu "su olayı"nı sormak istiyorum. Nasıl yapıldı? Plane üzerine bitmap kaplama ile falan mı? Çok hoşuma gitti ama nasıl yapıldığı konusunda net bir fikrim yok.

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel yapmışında arkaya baska bi dag koyaydın basitleştirmiş biraz ışıklar güzel ama T alltan ışıklandırılsa ve su yansısı olsa daha cılgın olurdu gibi...

skys

🌱Yeni Üye🌱
bi arkadaşın dediği gibi orjinali daha gzl ama buda gzl bi çalışma kendin bişiler yapmayı denesen daha gzllerinin çıkacağna eminim..

muratdirim

🌱Yeni Üye🌱
secgili mustafa, hayal etmen ve uygulaman konusunda taberik ederim. fakat yaptığın çalışma üzülerek söylemeliyimki tipografi değil.

kendimce biraz araştırdım ve tipgrafinin kısaca "şekle uygun yazı yazmak" olduğunu öğrendim. yani "deniz" resmi yapacaksan bunu su efektiyle değil harfleri ve işaretleri türlü şekillerde yerleştirerek yapmalısın.

ha madem 3d max te yapacaksın harfleri dilediğince yerleştir ve harflere doku kazandırıp ışık oyunları yapabilirsin.

kötü haber: çalışman kesinlikle bir tipografi değil. iyi haber: ben bir otorite değilim :smile: