Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A3 Renkli Baskı Makinası Önerirmisiniz

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ustalarım ben kendi memleketimde matbaa kurmak istiyorum onun için ilk başta bütçeyi yormamak için A3 ebadlarında renkli baskı yapabilecek Kartvizit-el ilanı-davetiye iç kısım vs gibi parça işleri basacak bi lazer printer düşünüyorum ilk başta böyle bir makina ile başlayım iş potansiyeline göre büyütmeyi düşünüyorum...AYRICA USTALARIM BASKI MALİYETİ UYGUN VE BASKI KALİTESİDE GÜZEL OLSUN YANİ TABİKİ HERŞEYİ Bİ ARADA BULMAK ZOR AMA YİNEDE İYİSİ OLSUN İŞTE
TEŞEKKÜRLER

Benzer konular

anselmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Okı- hp-epson markaları iyidir. Fakat A3 ebatları çok pahalı. Bende xerox vardı ondan aldığım baskı büyük xerox makinelerin kalitesine yaklaşamıyordu bile.Doğrusunu söylemek gerekirse bu makinelerle kartvizit davetiye basmak sağlıklı değil. Onca para verip sonra pişman olacağın şeyi yapma derim. Kolay gelsin diyorum umarım düşündüğün gibi olur herşey...

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İyİde kafam kariŞti o zaman hİç açmayayim dükkani her İŞİ diŞaridami yaptiracaĞiz

ademerock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Söyle sorayım o zaman bütçemi zorlamayacak ama bazı işlerimi görecek ilk etapta makine olarak ne almam lazım yoksa hiç makine almadan mı açayım

anselmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gaziantep'in iş potansiyelini bilmiyorum. İstanbulda küçük matbaalar bitmiş durumda. GESTETNER makine al diyeceğim ama onun içinde usta almak gerek. birde matbaacılar bu makine de pek iş basmıyor. Ben hiç makine almadan aç derim. İşler istediğin gibi giderse 2 renkli makine almanı tavsiye ederim. Umarım istediğiniz gibi başlar ve devam eder kolay gelsin.

olympos07

🌱Yeni Üye🌱
Kardeşim; biri bir keman alır, dünyanın parasını döker, ama çalma becerisi yoktur, gay guy diye bir iki dener, sonra "olmaz bu iş" der atar gider. Bir diğeri üç - otuz paraya bir keman alır, çalası-iş yapası vardır, senfoniler yaratır.
Anadolu da işler farklı yürür. Al bi 32*48 çekebilen, 300 grama basabilen Xerox.

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Al bi 32*48 çekebilen, 300 grama basabilen Xerox.

Konika Minolta 33x48 300 gr basabilen dijital baskı makineleri 25-30 bin euro civarında bildiğim kadarıyla.. arkadaş A3 renkli yazıcıyı düşünüyor pahalı olmasın diye..

olympos07

🌱Yeni Üye🌱
A3 renkli printer ile de pek ala istediğin baskıları elde edebilirsin. Bristole, kuşeye, fantazi kağıda baskı yapabilirsin. Kartvizit baskılarından da oldukça memnun kalırsın.....

Aylık çekim kapasiten modeli belirleyeceğin 1. faktör. Ucuz makine alırsan kopya maliyeti yüksek olur. Uzun vadede zarar edersin. ( ucuz makine=yüksek kopya maliyeti, pahalı makine=düşük kopya maliyeti )....

Alacağın makine kalitesi ise daha önemli; Şu an piyasadaki hiç bir satıcı "yoğurdum ekşi" demiyor. Alıyorsun makineyi ilk 1 sene sıkıntı yok. orjinal toner alıyorum zannediyorsun, ama....... Sonrasında makine başlıyor kopya kalitesi sorunlarına. 10 tane çıktı alıyorsun. 1. çıktı ile 10. çıktı arasında uçurum var. Kırmızılar pembeye dönüyor.:)))) elinde patlıyor makine. 2. eli de para etmiyor......

Bu garantiyi verebilen tek marka var. Xerox....

AYDYVZ

🌱Yeni Üye🌱
a3 renkli printer ile de pek ala istediğin baskıları elde edebilirsin. Bristole, kuşeye, fantazi kağıda baskı yapabilirsin. Kartvizit baskılarından da oldukça memnun kalırsın.....

Aylık çekim kapasiten modeli belirleyeceğin 1. Faktör. Ucuz makine alırsan kopya maliyeti yüksek olur. Uzun vadede zarar edersin. ( ucuz makine=yüksek kopya maliyeti, pahalı makine=düşük kopya maliyeti )....

Alacağın makine kalitesi ise daha önemli; şu an piyasadaki hiç bir satıcı "yoğurdum ekşi" demiyor. Alıyorsun makineyi ilk 1 sene sıkıntı yok. Orjinal toner alıyorum zannediyorsun, ama....... Sonrasında makine başlıyor kopya kalitesi sorunlarına. 10 tane çıktı alıyorsun. 1. çıktı ile 10. çıktı arasında uçurum var. Kırmızılar pembeye dönüyor.:)))) elinde patlıyor makine. 2. Eli de para etmiyor......

Bu garantiyi verebilen tek marka var. Xerox....

kesinlikle katılıyorum... 250 gr a kadar baskı imaknı ve en doğal renkleri yakalayan tek marka!!!

kampus

🌱Yeni Üye🌱
bende arkadaşlara katılıyorum xerox7428 kullanıyorum. 40.000 de daha yeni üst model düşünüyorum.Dilersen görüşelim.ha yine xerox alacağım