Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Foruma giriş yaptıktan sonra...

cemilonline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilisimtasarim.com
Konuyu doğru yere açmadıysam ilgili yere taşıyın lütfen.

Foruma giriş yaptıkan sonra hoşgeldiniz yönlendirmesi karşıma çıkıyor daha sonra ana sayfaya yönlendirildiğinde sanki giriş yapmamışım gibi özel mesajlar yada benzeri profil bilgilerini göstermiyor ve aşağıda foruma üye olun yazısı çıkıyor. Ancak herhangi bir konuyu okumak için tıkladığımda giriş yapmış gibi okuyabiliyor ve cevap yazabiliyorum.

Hata sadece bendemi yoksa başka karşılaşanlarda varmı? Yöneticilerin bilgisinin olmasını istedim.

Not: Tarayıcı olarak Mozilla ve İnternet Explorerda denedim aynı problem var.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Konuyu doğru yere açmadıysam ilgili yere taşıyın lütfen.

Foruma giriş yaptıkan sonra hoşgeldiniz yönlendirmesi karşıma çıkıyor daha sonra ana sayfaya yönlendirildiğinde sanki giriş yapmamışım gibi özel mesajlar yada benzeri profil bilgilerini göstermiyor ve aşağıda foruma üye olun yazısı çıkıyor. Ancak herhangi bir konuyu okumak için tıkladığımda giriş yapmış gibi okuyabiliyor ve cevap yazabiliyorum.

Hata sadece bendemi yoksa başka karşılaşanlarda varmı? Yöneticilerin bilgisinin olmasını istedim.

Not: Tarayıcı olarak Mozilla ve İnternet Explorerda denedim aynı problem var.

Mozilla - Firefox ve Safari de bu gibi soruna hiç rastlamadım. Fakat Explorer' da şimdilik bu dediğiniz durum olabiliyor. Biz site yönetimi olarak Firefox kullanılmasını öneriyoruz.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Explorer kullaniyorum Mac'te öyle bir sorunum olmuyor.
Program ayarlarinizdan kaynaklanabilir.
Bilginize.

cemilonline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilisimtasarim.com
Anlıyorum bende firexox kullanmama rağmen nedense karşılaşıyorum. Belkide kendi yapılandırmamdan dolayı olabilir. Size sadece uyarı amaçlı söyledim ilginize teşekkür ederim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Anlıyorum bende firexox kullanmama rağmen nedense karşılaşıyorum. Belkide kendi yapılandırmamdan dolayı olabilir. Size sadece uyarı amaçlı söyledim ilginize teşekkür ederim.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. İyi forumlar.