Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

taslak çalışmalarım

madgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İçeriği fotoğrafçılık fotoğraf çekim teknikleri yani fotoğrafçılıkla ilgili herşeyin anlatılacağı bir dergi için yapmış olduğum logolar yorumlarınızı eksik etmeyin ezin beni :D:D
79424776ug5.jpg

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
a) b) c) d)..... ve hiç birisi:) daha çalış! kendim için hiç bir tanesi beğenmedim...aslında film şekileleri güzel - font üzerinde çalış;) kolay galsın

madgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
a) b) c) d)..... ve hiç birisi:) daha çalış! kendim için hiç bir tanesi beğenmedim...aslında film şekileleri güzel - font üzerinde çalış;) kolay galsın

tabiki daha çalışacağım ama ben sadece gidiş yolum hakkında fikir almak istedim değişik fontlar çok kullanamıyorum malesef teşekürler yorum için:>

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
tamamda sen şimdı kendin yaptığım çalışmlarından memnumusun?:)) memnumsan bir şey yapma:) uğraşma:))

madgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamamda sen şimdı kendin yaptığım çalışmlarından memnumusun?:)) memnumsan bir şey yapma:) uğraşma:))

memnunum yada memnun değilim diye birşey söylemedim ben sadece gidiş yolum üzerinden fikir almak için forum açtım bir başkasının bakış açısı ve yönlendirmesi ile daha rahat hatalarımı görebilirim bunun bir sakıncası varmı ki:>

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
benim için hava hoş:)) ama ben yorumu yaptım..iyi çalişmalar;)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ben size çok iyi anladım:) çalışmalarınız güzel, ellerinize sağılık!

madgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben size çok iyi anladım:) çalışmalarınız güzel, ellerinize sağılık!

bakın siz beni anlamadınız ben size yorum yapın dedim güzel sanatlarda görsel zevkle ilgili olan alanlarda beğenmedim iğrenç çok kötü çok müthiş süper gibi yorumlar eleştiri anlamı taşımaz nitekim siz bunu biliyorsanız ben kendim için begenmedim hiçbirni derseniz benden tepki alırsınız onun yerine bana şurasını şu nedenlerden dolayı beğenmedim yada tasarımınızda şu ilkeler eksik gibi yorumlar yaparsanız hem ben sizi kaideye alırım dedğiniz yolda birşeyler yaparım hemde hatalarımı görmüş olurum ben daha öğrenciyim ve benim fantazi fontlar kullanmak genel anlamda yasak düz fontlar kullanmak zorundayın okunabilirliği yüksek fontlar bilmem anlatabildimmi derdimi teşekür ederim iyi akşamlar

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟

Yani gülücükler olmasa beni de böyle yorumlasanız benimde hoşuma gitmez. Lütfen biraz dikkat edelim. Saygılarımla.

Arkadaşım çalışmana gelince bir şeyler elinden geliyor. Fontlarla ve renkler le oynarsan güzel bir şeyler çıkacağını umuyorum. Biraz klasikten çıkmalısın bunları herkes yapar biraz vectörlerden kurtul bence. Teşekkür ederim.

madgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yani gülücükler olmasa beni de böyle yorumlasanız benimde hoşuma gitmez. Lütfen biraz dikkat edelim. Saygılarımla.

Arkadaşım çalışmana gelince bir şeyler elinden geliyor. Fontlarla ve renkler le oynarsan güzel bir şeyler çıkacağını umuyorum. Biraz klasikten çıkmalısın bunları herkes yapar biraz vectörlerden kurtul bence. Teşekkür ederim.

çok teşekür ederim yorumunuz için demek istediğinizi çok iyi anladım hemen uygulamaya geçicem iyi akşamlar

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
evet derdını çok iyi anlatın! çünkü ben de oyleyim, bende boyle bir yardım istedım, ama en yakın arkadaşım bana bu konuda çok güzel ders verdı! logo yaparken mesela şu andaki logo Fotojenerik diye, değil mi, film kullandığınız logo (resim) beğendım ama burda font değişik kulanmak zorundasınız, derken yani sadece bir tane font kulanmayin, yok belki kalınlık verin, soluna sağına yazı taşın, bence siz Logo bölümu da karıştırın orda çok güzel ve başaralı çalışmalar var, size kırmak amaçta değilim! ilk yorumda ben size soyledım ne gördum ama siz surat astınız ben boyle yorum istemiyorum diye! sadece aa ben yaptım bana yorum yapın yetmez, saatlerce inernete piyesada ne var ne yok araştırma yapın...

madgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet derdını çok iyi anlatın! çünkü ben de oyleyim, bende boyle bir yardım istedım, ama en yakın arkadaşım bana bu konuda çok güzel ders verdı! logo yaparken mesela şu andaki logo Fotojenerik diye, değil mi, film kullandığınız logo (resim) beğendım ama burda font değişik kulanmak zorundasınız, derken yani sadece bir tane font kulanmayin, yok belki kalınlık verin, soluna sağına yazı taşın, bence siz Logo bölümu da karıştırın orda çok güzel ve başaralı çalışmalar var, size kırmak amaçta değilim! ilk yorumda ben size soyledım ne gördum ama siz surat astınız ben boyle yorum istemiyorum diye! sadece aa ben yaptım bana yorum yapın yetmez, saatlerce inernete piyesada ne var ne yok araştırma yapın...

peki yapmadığımı nerden biliyorsunuz?bu sitenin nerdeyse bütün logo bölümünü teker teker inceledim yazmıyorum diye izlemiyorum incelemiyorum anlamınada gelmez ben yorumunuza BEĞENMEDİM kelimesini eleştiri olarak kabul etmediğim için tepki gösterdim ki benm tepkim oldkça sakindi neyse daha fazla bişe yazmak istemiyorum size YORUMUNUZU (SON YAZDIĞINIZ YORUMU) dikkate alıcam teşekürler iyi akşamlar

saziye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba madgraf ben senin daha güzel şeyler yapabileceğine inanıyorum
kalıpları bozabilirsin
kendine daha farklı bir tarz oluşturabilirsin
çünkü sen zekisin :)

madgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba madgraf ben senin daha güzel şeyler yapabileceğine inanıyorum
kalıpları bozabilirsin
kendine daha farklı bir tarz oluşturabilirsin
çünkü sen zekisin :)

teşekür ederim ancak eleştirirseniz mutlu olurum:)

saziye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o zaman sana tavsiyem yazı karakterini değiştir
kendin bir karakter oluştur

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
Pek Fazla GüsSel Olmamış Ama Ellerine Sağlık (Kimse Grafiker Dpğmadı) :)

DERYASEZER

🏅Acemi Tasarımcı🏅
4. logo en güzel olanı bence hocam ellerine sağlık paylaşım için teşekkür

...grafixo...

🏆Pro Tasarımcı🏆
bakış açın güzel konulara ama fazla vektörel olmuş emeğine sağlık...