Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

katolog ücretleri

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar bir katolog tasarlıyorum daha önce hiç yapmadığım için fiyatla ilgili bir bilgim yok yardımcı olurmusunuz?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum kurallarında ki ilgili madde...

32-) Forum genelinde yapılan tasarım ya da işler için genel fiyat yazılması yasaktır. Fiyat araştırması yapan kişilerle fiyat teklifi verecek kişi ya da kişiler özel mesaj yolu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu kurala uymayan kullanıcılara uygulanacak yaptırım Grafikerler.net yönetiminde saklı tutulur.

emiko

🌱Yeni Üye🌱
Ben alanı kısıtlı bir işyerinde grafikerlik yapıyorum. (mendil üzerine basılacak grafiği düzenliyorum yada yeniden çiziyorum...) + bunun haricindeki işlerde var ...
herneyse ben kendimi geliştirmek için biraz geç kalsamda artık böyle durmak istemiyorum... Burda sadece kendime yetecek kadar işi bitirecek kadar coral bilgim var okadar. Yıllar üzerine bişey koymuyor siz kendinizi geliştirmek için çabamazsanız.
Aldığım ücrette komik bir ücret zaten...

Ben gerek burdan belki yardımcı olan olabilir... gerek kendim araştırıp artık durmadan kendi geleceğim için bişeyler yapacağım. Bir reklam ajansında hafta sonları ücretsiz olarak çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum.