Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afiş : İstanbul Projesi

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
Birisi projenin geneli , diğeri konferans programı için tasarlanmış iki afiş.
Yorumları beklediğim gibi konferansa da bekleriz.

Dunden_Bugune_Istanbul_Afis_1_by_SHARBONE.jpg

Dunden_Bugune_Istanbul_Afis_2_by_SHARBONE.jpg

Benzer konular

selinay_22

🌱Yeni Üye🌱
renleri daha çok canlandırablirsin bence çok soluk kalmış

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk çalışmada not kağıtlarının rengi olmamış 2. de çok karışık ;)

delyy

🌱Yeni Üye🌱
benim anlayamadıgım şu istanbu yazısındaki a harfi altıgen olmuş
eyer siyasetci olsaydım kötü yorumlayabilirdim fakat diyilim
eline salık güzel olmuş ( ama sen genede onu yıldız yap

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
istanbul yazısı bir dönem hep böyle kullanıldı. güyya 3 dine ev sahipliği yapıyor diye. çalışmayı pek beğendiğimi söyleyemem. bu proje için yapılmış daha iyi çalışmalar gördüm

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
2. de çok karışık ;)

kesinlikle katılıyorum. kendim de beğendim diyemem, ikisi bir bütün olduğu için koymam gerekir diye düşündüm ama. yalnız yapabilecek hiçbir şeyim yoktu gerçekten, o kadar çok metin vardı ki elimde ilk başta yetmemişti bile o kağıt, sonradan bir anda yok oldu yarısı ve yarım saat içinde afişi vermem istendi. bu şekilde yollamak zorunda kaldım.

benim anlayamadıgım şu istanbu yazısındaki a harfi altıgen olmuş
eyer siyasetci olsaydım kötü yorumlayabilirdim fakat diyilim
eline salık güzel olmuş ( ama sen genede onu yıldız yap

yorumlamınızı istediğim şey oydu zaten.
T ve U harflerinde de aynı şeyi görebilirsiniz.

bu proje için yapılmış daha iyi çalışmalar gördüm

bu proje ilgili başka çalışma yapılmadı yalnız, İstanbul 2010 Kültür Kenti çalışmalarıyla ilgili şeyler gördünüz sanırım. keza ben ve arkadaşlarım tarafından düzenlenen bir proje bu. ya da belediye benim dışarı çıkmadığım şu 1-2 gün içerisinde billboardlar için afiş hazırlayıp astı :)

teşekkürler eleştiriler için.

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
@seruvenist
kalbinizin temizliğinden mi geliyor bilmiyorum da sabah telefon geldi, belediyenin iki ayrı logosunun konması ve toplu taşıma araçları için boyutlandırılması istendi :)

eleştirilere uyarak post-itlerin renklerini değiştirdim. baskıya 15 dakika kala başka bir şey de gelmedi elimden.

teşekkürler tekrar.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
@seruvenist
kalbinizin temizliğinden mi geliyor bilmiyorum da sabah telefon geldi, belediyenin iki ayrı logosunun konması ve toplu taşıma araçları için boyutlandırılması istendi :)

eleştirilere uyarak post-itlerin renklerini değiştirdim. baskıya 15 dakika kala başka bir şey de gelmedi elimden.

teşekkürler tekrar.

hayırlı olsun da benle ne alakası var. mesajın başında benim nickim var:)

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
hayırlı olsun da benle ne alakası var. mesajın başında benim nickim var:)

bir mesaj önce size alıntı yapıp projenin ibb nin diğer projeleriyle bağlantılı olmadığını ve herhangi bir ibb reklam alanında yayınlanmadığını belirtmiştim ki bağlantılı oluverdi :))

maniya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gumushane.com
bence güzel bir çalışma olmuş...soradan canlandırılmış renkli haliyle daha da güzel bir hal almış...başarıların devamını dilerim

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
teşekkürler ama ücret karşılığı yapmamıştım benim de emeğimin olduğu bir etkinlik olduğu için :) ileride portfolyo olarak geri döndüğünde inşallah :)

sen almasanda belediyeler bu bütçeyi ayırır çünkü her faliyet baskıları için para alırlar sana vermiyorlarsa bu parayı biri cebe indiriyor demektir

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
sen almasanda belediyeler bu bütçeyi ayırır çünkü her faliyet baskıları için para alırlar sana vermiyorlarsa bu parayı biri cebe indiriyor demektir

faaliyet belediyenin değil marmara üniversitesi uluslararası ilişkiler kulübü üyelerinin. biz, verilen emek boşa gitmesin, sıradan bir üniversite paneli olarak gözükmesin istediğimizden belediyeyle tanıtım amaçlı bir takas yapmış olduk sonuç olarak.

ya da ben sizin dediğinizde bir noktayı kaçırıyorum, ve birisi cebe indiriyor.

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma kötü. kesinlikle bu çalışmaların iyi olduğunu söyleyemem. ne bu ya. dünyanın dört bir yanında çocuk katillikleri, namusa tecavüz, cinayet işletyen insanlarla istanbulu içiçe koymak beni haddinden fazla utandırdı. bırakın ya bu dinler arası diyalog safsatasını. bosna herseği, afkanisatnı, çeçenistanı, ırakı vb ülkelere yapılanları unutmadık. bunların logosunu görmeye bile tahammül edemiyorum