Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kariyer logotpye, kartvizit çalışması

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
41280778.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yine güzel bir çalışma elinize sağlık

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok güzel olmuş emeğine sağlık

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
0242 nin ince yazılması gerek + Mecidiye Köy değil Mecidiyeköy- Şişli / İSTANBUL olcak + Ön sayfadaki logoyu biraz üste alman gerek şimdi hoş gözükebilir fakat baskı sonrası elde nasıl durur orası tartışılır, Gsm numarası yanlış yerde onuda soltaraftaki Karıyer Büro Makinalarının üstüne yazman ince karakter kullanman gerek ve mail adresindede @kariyerkopyalama olan yazıyıda bordo yazarsan bu kartvizit ozaman baskıya hazırdır. başarılar

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeş ilk önce yazdığın yazıyı okudum ve dedim ki " Bu nasıl grafiker böyle ". Ve baktım ki tahmin ettiğim gibi grafiker değilmişsin. Bu işlerden anlamadığın belli oluyor.

1. Orda iki adet numara var İst. Ve Ant. alan kodu göze daha net batsın die kalın yazmak daha mantıklı.

2. Yazı hatısı olabilir. Baskıya gitmedi gitmeden incelenek.

3. Logoyu ve isimle blokladım yukarıya alınca denge bozuluyor göze batıyor.

4. Ve iletişim kısmına gelincede o yazı ile numaranın ne alakası varki oraya alayım. Bu düşünce bence çok saçma. Ve numara direk göze batsın istedim o yüzden kalın kullanıldı. kariyerkopyalama olan kısmı bordo yapmayada hiç gerek yok bence.

Ve bu bir profesyonel tasarım. Benim tasarımım!. Burada bazı yaptığım işleri paylaşmamın nedeni Grafikerliğe yeni adım atan arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Bu arkadaşlara görüyorum ki sende katılıyosun. Başarılar...

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorum istedin yorum yazdık saygı duymaktan başka çaren yok rencide edici karşılık yazman senin nekadar profesyonel olduğunu gösteriyo evet ben grafiker değilim Argese Ajans Matbaa Hizmetleri altında yer işletiyorum +senin gibi ben profesyonel tasarımcıyım diyen arkadaşlara grafikerlik dersi veriyorum ve yağ gibi üste çıkmayınız Mecidiye Köy yazman senin nekadar profesyonel olsuğunu gösteriyo bu arada istanbulda ve Mecidiyeköy de yeri olan benim bu arada... Bu arada grafikerliğe yeni adım atan arkadaişlara yol göstermek demişsin sen kendine ilk önce bir yol bul ondan sonra yol göster tasarımını yüklemişsin yorum istemişsin bizde yazdık ne yazalım Teşekkürler ve allerine sağlıkmı yazalım yani olmamış tasarıma olmamış derim benim kişiliğim bu ve siz önce düşünce olarak profesyonel olun daha sonra kişiler sizin profesyonel tasarımcı olduğunuzu söyler illustrasyon çizimim var yoğunum neyse sana bol Profesyonel Tasarımlı günler...

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu arada profilime bakıp konuşmuşsun bu nasıl bir bakış Bilgisayar Programcısı + Grafik Tasarım + Web tasarım + Ve Sitemi nasıl göremezsin o gözlerle bir yere de varamazsın ağlancak haline gülüyosun neyse DENGİM DEĞİLSİN hayatında başarılar dilerim...

Ve..
1. Bozok Üniv. Bilgisyar Prog. Mezunu
2. Profesyonel Tasarımcılık Sertifikası
3. Grafik Tasarım sertifikası
4. Web Tasarım Sertifikası vs. belgelerinede sahip biriyim istersen foruma yükleyebilirim fakat beni bu belgelere sahip olduğumu kursa gittiğim yerin dışında kimse bilmez ne arkadaşlarım nede bir başkası kendimi övmeyi sevmem fakat senin gibiler çıkıp ben profesyonelim değince profesyonel tasarımcılara ayıp etmiş olursun ve ben kendime profesyonel tasarımcılığı bırakın demeyi Grafik Tasarımcı diyemezken neyse allah yolunu açık etsin...

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Truant belki bana söz düşmez ama yazılanları okuyunca söylemek istedim adam bi kartvizit yapmış altına bize yorum yapmak eleştirmek veya takdir etmek düşer sen böyle böyle yapsan daha güzel olurdu dememişsin böyle böyle yapman gerek demişsin gerek diye bişe yokturki herkezin kendi zevki adamın orda hoşuna gider senin öbür tarafta hoşuna gider o değişir mesela logoyu ele alırsak, demişsin biraz daha üste alman gerek bence logo yerinde cok şık yazıyla bloklu yapmış yani diyeceğim sen eleştiri dğl direk çok bilmişlik yaparak yorum yapmışsın yanlış anlamışsam affola

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tüm dileğim başarılı olman, hayatında başarılar...

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
"azap0"
Duygularıma tercüman olduğun için teşekkür ederim =). Saygılar...

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
Beyler özür dilerim ama s.dik yarışınızın bize pek bir faydası olmuyor.İki tarafında uslubu gayet sert gerek yok yoruma açılan tasarımların sahipleri yorum almaya daha açık olmalı bence yorum yapan insanlarında karşısındaki kişinin emek verdiğini unutup emir kipleri kullanmamalı biraz daha " bence yapman daha iyi olabilirdi gibi" cümleler kullanması gerekli bu benim kişisel görüşümdür.Site içinde rahat edici oluyor bizler için.

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ahmet Gezer size katılıyorum, arkadaştan özür dilerim bu tartışma için, fakat içimde hiçbir art niyet olmadan yapılan bir yorumdu tekrar arkadaştan ve sizden özür dilerim...

Republican

🏅Acemi Tasarımcı🏅
0242 nin ince yazılması gerek + Mecidiye Köy değil Mecidiyeköy- Şişli / İSTANBUL olcak + Ön sayfadaki logoyu biraz üste alman gerek şimdi hoş gözükebilir fakat baskı sonrası elde nasıl durur orası tartışılır, Gsm numarası yanlış yerde onuda soltaraftaki Karıyer Büro Makinalarının üstüne yazman ince karakter kullanman gerek ve mail adresindede @kariyerkopyalama olan yazıyıda bordo yazarsan bu kartvizit ozaman baskıya hazırdır. başarılar

Yorum istedin yorum yazdık saygı duymaktan başka çaren yok rencide edici karşılık yazman senin nekadar profesyonel olduğunu gösteriyo evet ben grafiker değilim Argese Ajans Matbaa Hizmetleri altında yer işletiyorum +senin gibi ben profesyonel tasarımcıyım diyen arkadaşlara grafikerlik dersi veriyorum ve yağ gibi üste çıkmayınız Mecidiye Köy yazman senin nekadar profesyonel olsuğunu gösteriyo bu arada istanbulda ve Mecidiyeköy de yeri olan benim bu arada... Bu arada grafikerliğe yeni adım atan arkadaişlara yol göstermek demişsin sen kendine ilk önce bir yol bul ondan sonra yol göster tasarımını yüklemişsin yorum istemişsin bizde yazdık ne yazalım Teşekkürler ve allerine sağlıkmı yazalım yani olmamış tasarıma olmamış derim benim kişiliğim bu ve siz önce düşünce olarak profesyonel olun daha sonra kişiler sizin profesyonel tasarımcı olduğunuzu söyler illustrasyon çizimim var yoğunum neyse sana bol Profesyonel Tasarımlı günler...

Bu arada profilime bakıp konuşmuşsun bu nasıl bir bakış Bilgisayar Programcısı + Grafik Tasarım + Web tasarım + Ve Sitemi nasıl göremezsin o gözlerle bir yere de varamazsın ağlancak haline gülüyosun neyse DENGİM DEĞİLSİN hayatında başarılar dilerim...

Ve..
1. Bozok Üniv. Bilgisyar Prog. Mezunu
2. Profesyonel Tasarımcılık Sertifikası
3. Grafik Tasarım sertifikası
4. Web Tasarım Sertifikası vs. belgelerinede sahip biriyim istersen foruma yükleyebilirim fakat beni bu belgelere sahip olduğumu kursa gittiğim yerin dışında kimse bilmez ne arkadaşlarım nede bir başkası kendimi övmeyi sevmem fakat senin gibiler çıkıp ben profesyonelim değince profesyonel tasarımcılara ayıp etmiş olursun ve ben kendime profesyonel tasarımcılığı bırakın demeyi Grafik Tasarımcı diyemezken neyse allah yolunu açık etsin...

Sonradan özür dilemişsiniz ama aynısı daha önce benim başıma geldiği için belirtme gereği hissettim. Buraya konulan her kartvizit / her logo / her x için yorumlarınızın beklendiğini sanmayın, ciddiye alınmayacak "yorum" ların saygıyla karşılanmasınıda.

Yorum yapmanıza kimse birşey demez ama yaptığınız şey yorum ise. İlk alıntıda ne üslup ne de söyledikleriniz kabul edilebilir değil.

Bunun yanısıra sizin gibi profesyonel geçinenlere tasarım dersi veriyorum demişsiniz ki ironi olsaydı keşke.

Bir truant34 ün kısa tarihi şeklindeki belgelerde üzerine tam olmuş.

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
ben çok beğendim emeğine sağlık

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışma güzelde hani ne bileyim şimdi kopyalama demişsin ya orada amblem altında ne kopyalıyor biri kart viziti aldıktan sonra unutsa neden sizden kartvizit aldığını aklına gelmesi için birkaç kelimelik birşey olsa tasarıma diyeceğim hiçbirşey yok zaten çok şık