Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hayatımızda niye bukadar bol format yapısı varki anlamam:D

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
Günlük Hayatımızda formatları ordan oraya burdan şuraya çevir babam altı yanmasın nedir bu format yapılarından çektigimiz ortak bi platform bulunamadımı halen istedigim işi istegim yerde açıp bildigim programla yaşamak istiyorum umarım bunu hallederler kolay gelsin :D

Benzer konular

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sizce otomobiller suyla çalıştırılamazmı... Evet bunu çoktan yaptılar zaten... Neden hala benzin kullanıyoruz.. Tamamen duygusal... :) Bizim binbirtane format şekli, eklentiler, yamalar, versiyonlarlar v.s. çektiklerimizde.. Tamamen ticari bunun başka bir açıklaması yok.. :)

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
formatlar değişmezse değişmek kelimesi yalancı çıkar:p. nasıl insanın halleri değişim arz ediyorsa formatlar da insanların fikirlerinden ortaya çıktığına göre; onu durdurabilene aşk olsun. haliyle farklı farklı platformlar ortaya çıkacak. farklı farklı insanlar olduğu sürece. tek tip insan da olamayacağına göre...
değiştikçe mi gelişilir yoksa geliştikçe mi yenileniriz

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Kesinlikle dünyanin bir formati var mı ki?...

Kuzey yarimküre, güney yarimküre, kutuplar, ekvator, dönenceler hepsi kendi formatini olusturmus, dünya bile farklı formatlari toplamis kendinde.

Bazi seylere katlanmak lazim.

Degisiklik iyidir iyi.

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
bence benim düşündügümü birileride düşünüyor olmalı onu yapan olaya noktayı koyacak ..mantık gayet basit bence basit bi tool oyunu ile istegin şekle brünen bukelemun gibi bir program olucak ister frehand ister corel ister photsp ister ilistratör olabilen bukelmun gibi özellikleri olan bişey yapıcaklar ve tek format tek çıkış sorunsuz paylaşım geldigimiz noktayı bundan 10 sene önce hayal bile edemiyorduk artık pcler maclere macler pclere dönüştü ilerde kimbilir nelere döncek saygılarla...

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu konuya değindiğiniz çok iyi olmuş bence benimde sizlerle paylaşmak istediğim birşey var aslında önemli birşey bir gün bi adamla tanıştım kısa süreli kendisi cd ve bilgisayar parçaları satıyordu tanışıklığımız bi tanıdığın vasıtası ile olmuştu neyse bi muhabbet esnasında hani bilgisayarımıza giren virüsler varya anti virüs programlarının bile işe yaramadığı virüs programı olduğu halde sisteme oturmuş bazı virüsleri bilgisayarına format atmadan direk sistemden silebildiğini söyledi ama ben nekadar ısrar ettiysemde bana tam olarak anlatmadı ama biraz bilgi edindim bunuda sizlerle paylaşmak istiyorum bilgisayarımızı kapadığımız ( Başlat ) menüsüne girince sağ tarafta hemen ( Çalıştır ) diye bir aygıt var oraya açtığımızda oraya ( regedit ) yazıp (tamam) dedikten sonra 5 Adet HKEY diye dosya çıkıyor ve bu abimiz bana bu rası bilgisayarın sistemi olduğunu ve giren virüsleri yani sisteme tamamen oturmuş ve bilgisayarımızı yavaşlatan virüsleri bu dosyaların içinden bulup silebildiğini söylemişti bilmem belkide içinizde bunu tam anlamıyla bizimle paylaşıcak bilen birileri vardır ben girdim sisteme ama yanlış birşey silerim diye açıkcası cesaret edemedim yani o abimizin dediğine göre bu şekilde bi bilgisayara format atmak sadece 5 dakikaymış o hep öyle yapıyormuş nekadar doğru nekadar yalan bilemem tabi bana sadece anlattıklarını paylaştım sizinle doğrumu yalanmı içinizden bilen birisi varsa söylerse sevinirim şimdiden teşekkürler.