Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Restaurant menusünde noktalama sorunu

Crazy_dk

🌱Yeni Üye🌱
Restaurant menusu hazirlarken yamek isimlerinden sonra gelecek fiyatlarla arada kalan bosluktaki noktalamanin mesafesini nasil ayarlayabiliyoruz..Elimde hazir yapilmis bir kalip var ama fiyattan önce gelen nokta nokta isaretlerin mesafesini degistiremiyorum. Noktalarin benim istedigim yerde bitmesini istiyorum. Tek tek nokta yapmaya kalkinca her satir icin bu seferde satirdaki rakamlarin biri icerde biri disarda yani ayni hizada durmuyor..Umarim anlatabilmisimdir... Saygilar

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
tab kullanarak yapabilirsiniz...

Crazy_dk

🌱Yeni Üye🌱
Anlatamamisim sanirim..
Tabla mabla olacak bise degil bu..Mesela yemek ismi yazilir ve sadece taba basildigi zaman otomatikmen tab basilarak gecilen mesafe nokta ile doluyor..
Bu noktalamayi nasil aktiv yapiyoruzki her taba bastigimda otomatik noktalar doluyo...?

diagram

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tabs menüsünde Leader yazan bir yer var. Onun sağındaki bölüme bir tane nokta koymanız yeterli olacaktır...

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardes bulamadiysan kir yaziyi madem sert birine benziyon ben isin icinden cikamadimmi basiyorum converti acima bile kir yaziyi.istemedigin yerleri noktali hale getirip at gitsin

Crazy_dk

🌱Yeni Üye🌱
Sizleri seviyorum....
Kusura bakmayin...
Iste bu kadar...