Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo Tasarimi Araniyor Insaat Firmasi Icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhankavruk

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaslar,

Bi insaat firmasi icin logo calismasi, kart calismasi gibi calismalar yaptirmak istiyorum aranizda yardimci olabilecekler bana mail atarsa cok sevinirim.

Tesekkurler

Gokhan

Benzer konular

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programlar ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

PerfectDesigner

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaslar,

Bi insaat firmasi icin logo calismasi, kart calismasi gibi calismalar yaptirmak istiyorum aranizda yardimci olabilecekler bana mail atarsa cok sevinirim.

Tesekkurler

Gokhan

yeriniz nerededir? İstanbul ise uygun olabilirim. 4 yıllık üniversite (bölüm :grafik tasarım) ve 5 yıllık is deneyimimle size yardımcı olabilirim. İlgilenirseniz PM den görüselim.

iyi çalısmalar...

:iloveyou:

gokhankavruk

🌱Yeni Üye🌱
yeriniz nerededir? İstanbul ise uygun olabilirim. 4 yıllık üniversite (bölüm :grafik tasarım) ve 5 yıllık is deneyimimle size yardımcı olabilirim. İlgilenirseniz PM den görüselim.

iyi çalısmalar...

:iloveyou:

ozur dilerim ama surekli ofiste calismak uzere bi grafiker aramiyoruz bize evden calisabilen bi grafiker yeterli.

Yukarda bahsettigim gibi kart ve afisler gibi calismalar yapicak bir eleman ariyoruz

PerfectDesigner

🌱Yeni Üye🌱
ozur dilerim ama surekli ofiste calismak uzere bi grafiker aramiyoruz bize evden calisabilen bi grafiker yeterli.

Yukarda bahsettigim gibi kart ve afisler gibi calismalar yapicak bir eleman ariyoruz

homeoffice zaten çalışıyorum. İsterseniz yardımcı olabilirim
iyi çalışmalar.

karyasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
size yardımcı olabilirim ama size ulaşabileceğimiz herhangi birşey yok ben homeoffice çalışıyorum

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Merhabalar.

Pm olarak ulaştığınız taktirde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Yaptığım çalışmalara göz atmak isterseniz Portfolyo linkim imzamda mevcuttur.

salihsirmacekic

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Daha önce global & kol group' a logo ve kurumsal kimlikler yaptım. Size yardımcı olabilirim. Tabi başka bir arkadaşla anlaşmadıysanız. Teşekkürler..
PM ile iletişime geciniz

Son düzenleme:

gokhankavruk

🌱Yeni Üye🌱
Herkese Ilgi Icin tesekkur ederim ama bi arakadasimizla anlasmaya vardik bazilarinada kendi e-maili gonderdim bana msn den ulasicak daha fazla basvuru lutfen yapmayiniz.

Gokhan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...