Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

PC YE çelik kapı koyuyorum kimse giremiyor

noveli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
--------------------------------------------------------------------------------

PC YE çelik kapı koyuyorum kimse giremiyor arkadaslar ben ne virüs proğramı nede kötü yazılım koruma amaçlı proğram kullanmıyorum hepsi bilgisayarımı format istemine getiriyordu zaten virüs proğramı kullanıp çok proğram indiren arkadaslarıma buradan soruyorum bilgisayarlarınızı bir virüs proğramı asla koruyamaz asla iddia ederim buradan herkesle virüs proğramı olan bir pc den proğram mp3 video indiriliyorsa o virüs proğramının pc ye hiç bir yararı yok zararımı kesin en fazla 24 aya bir format a körükler pc yi en azda 3aya kadar bir süre oranı ile olabilir tüm bunlar kullandığınız virüs proğramından kaynaklanır
kulandığı virüs proğramından memnun olamayan arkadaslarım alta sıraladıklarımı yapsın inanın hiçbir virüsyazılımı bu yapılanları yapamıyor
1.öncelikle bilgisyarım simgeinde sağ tuş yönet deyin..

2.bilgisayar yönetimi kısında hizmet ve uygulamalar seçeneğine tıklayın....

3.işlem ad kısmındaki hizmetler seçeneğine çift tıklayın...

4.işleme sağ tarafta telnetin üzerine gelip sağ tık özellikler deyip oradaki başlangıç türü yazan kısmı

devre dışı bırak olarak ayarlayın...

5.uzaktan erişim bağlantı yöneticisine sağ tık özellikler deyip ordaki başlangıç türünü devre dışı bırak

6.uzaktan erişim otomatik bağlantı yöneticisine gelip sağ tık yapıp özellikler deyip orada başlangıç

türünü devre dışı bırak

7. uzaktan kayıt defterine gelip sağ tık deyip özellikler deyip oradaki başlangıç türünü devre dışı bırak

deyin sonra işlem tamamdır
baktığımız zamanda dünyada
Yapılan araştırmalar sonucu Pc en çok kasan virüs programları incelenmiştir.

Panda ——————->>> 91 Mb
F-Secure —————->>> 82 Mb
Computer Accosiates—–>>>78 Mb
Trend Micro————–>>>73 Mb
McAfee——————->>>64 Mb
Steganos——————>>>53 Mb
G Data——————–>>>52 Mb
Symantec—————–>>>50 Mb
ZoneLabs—————–>>>48 Mb
Bitdefender—————>>>47 Mb
Data Becker—————>>>47 Mb
Kaspersky—————->>>41 Mb

bu şekildedir

tek bir virüs yazılımı sağlamdır oda ne diye soracak olursanız lisanslı orjinal kasperky sürüm farketmez bu yazılımda orjinalı nerdeyse bir pc fiyatında 250_300 euro civarlarında geziyor.Alıntı.

Slayerrr

🌱Yeni Üye🌱
Kaspersky'ı ben de tavsiye ederim ancak 250-300 euro çok abartılı olmuş bu fiyatı gören orjinal fiyatına bakmadan korsan kullanır. Kaspsersky'ın 1 yıllık lisans fiyatı 35 YTL (otuşbeş Yeni Türk Lirası) 10 katının üzerinde bir fiyat yazmışsınız.

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kaspersky'ı ben de tavsiye ederim ancak 250-300 euro çok abartılı olmuş bu fiyatı gören orjinal fiyatına bakmadan korsan kullanır. Kaspsersky'ın 1 yıllık lisans fiyatı 35 YTL (otuşbeş Yeni Türk Lirası) 10 katının üzerinde bir fiyat yazmışsınız.

sana katılıyorum.. kaspersky en iyisi.. aynı zamanda fiyatı şu sıralar 35-50 YTL civarında..

TechStore

🌱Yeni Üye🌱
ben tavsiye etmem.. hatta tavsiye etmeyeceklerimin en basında gelir kaspersky.. istatistik ne zamana ait bilmiyorum kendi tecrübelerimle: en az kasan nod32 peşinden mcafee..
performansa gelince hepsi ayni hicbir farkı yok.. bırının yakaladıgını herhangı bir diğeri de yakalayabiliyor yeterki db güncel olsun. onların yakalayamadıklarını da yakalayıp temizlemek için ek programlar var.. eğer istek olursa biraz bahsedebilirim.. ama kesinlikle ve kesinlikle no kaspersky..
kolay gelsin

sirhenry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kaspersky bircok uygulama dosyalarini siliyor malesef bu yuzden cok ugrastim ben :(

noveli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ii olduğunu düşünüyorum ama pc yi ağırlaştırıyor. fakat fiyat açısından pahalı fiat diosanız ben baktklarım hep öyledi demekki yanlışda bakmış olabilirim ne diyim.

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Avast kullanıyorum, nod 32 kullandım ve 1 hafta sürdü kaldırıp tekrar avast kurdum. :smile:

En kısayol en iyi bildiğin yol hesabı.

laz61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eset Nod32 Antivirüs tek geçerim :D

gnrglr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.twitter.com
Tabiki de karspersky her ne kadar pc yi kassada şu an en iyi virüs temizleyen program.

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
--------------------------------------------------------------------------------

PC YE çelik kapı koyuyorum kimse giremiyor arkadaslar ben ne virüs proğramı nede kötü yazılım koruma amaçlı proğram kullanmıyorum hepsi bilgisayarımı format istemine getiriyordu zaten virüs proğramı kullanıp çok proğram indiren arkadaslarıma buradan soruyorum bilgisayarlarınızı bir virüs proğramı asla koruyamaz asla iddia ederim buradan herkesle virüs proğramı olan bir pc den proğram mp3 video indiriliyorsa o virüs proğramının pc ye hiç bir yararı yok zararımı kesin en fazla 24 aya bir format a körükler pc yi en azda 3aya kadar bir süre oranı ile olabilir tüm bunlar kullandığınız virüs proğramından kaynaklanır
kulandığı virüs proğramından memnun olamayan arkadaslarım alta sıraladıklarımı yapsın inanın hiçbir virüsyazılımı bu yapılanları yapamıyor
1.öncelikle bilgisyarım simgeinde sağ tuş yönet deyin..

2.bilgisayar yönetimi kısında hizmet ve uygulamalar seçeneğine tıklayın....

3.işlem ad kısmındaki hizmetler seçeneğine çift tıklayın...

4.işleme sağ tarafta telnetin üzerine gelip sağ tık özellikler deyip oradaki başlangıç türü yazan kısmı

devre dışı bırak olarak ayarlayın...

5.uzaktan erişim bağlantı yöneticisine sağ tık özellikler deyip ordaki başlangıç türünü devre dışı bırak

6.uzaktan erişim otomatik bağlantı yöneticisine gelip sağ tık yapıp özellikler deyip orada başlangıç

türünü devre dışı bırak

7. uzaktan kayıt defterine gelip sağ tık deyip özellikler deyip oradaki başlangıç türünü devre dışı bırak

deyin sonra işlem tamamdır
baktığımız zamanda dünyada
Yapılan araştırmalar sonucu Pc en çok kasan virüs programları incelenmiştir.

Panda ——————->>> 91 Mb
F-Secure —————->>> 82 Mb
Computer Accosiates—–>>>78 Mb
Trend Micro————–>>>73 Mb
McAfee——————->>>64 Mb
Steganos——————>>>53 Mb
G Data——————–>>>52 Mb
Symantec—————–>>>50 Mb
ZoneLabs—————–>>>48 Mb
Bitdefender—————>>>47 Mb
Data Becker—————>>>47 Mb
Kaspersky—————->>>41 Mb

bu şekildedir

tek bir virüs yazılımı sağlamdır oda ne diye soracak olursanız lisanslı orjinal kasperky sürüm farketmez bu yazılımda orjinalı nerdeyse bir pc fiyatında 250_300 euro civarlarında geziyor.Alıntı.
tavsiyeleriniz güzel ama SQL veri tabanı kullanacaksam
yada Bir BG server kuracaksam
bu yazdıklarınız, korkarım hiç bir işe yaramayacak

ayrıca kaspersky ın 1 yıllık orjinal lisans anahtarı 35 ytl civarındadır

Grafield

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kaspersky 7 serisi cok iyi bence en yenisi en iyisi olucak diye bir kaide yok özellikle teknoloji alanında

TechStore

🌱Yeni Üye🌱
bu sıralar avira'dan aldıgım performansı hıcbırınden almıyorum ( virus temizleme acısından )
fakat her guzel bir kusuru olması gıbı avira da mukemmel degıl, tıklama ızleyıcısı olayı olmadıgından virus taramasını cok ama cok yavas yapıyor yıne de eger zamanınız varsa ve bilgisayarımda kesınlıkle vırus yok dıyorsanız avira 2009u bi deneyin derim..