Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alışveriş Merkezi için insert tasarımı

madnes1

🌱Yeni Üye🌱
Alışveriş mağazamız var ve kendi başıma insörtler yapmaya çalışırım her ay. Muhtelif zamanlarda sitenizden yararlanmışlığımda oldu. Sitenin sorumlularına, İlgililere ve emeği geçenlere teşekkür ederim şahsım adına...

Son çalışmamla alakalı yapacağınız muhtemel yorumları merakla bekliyorum efendim. İlgi gösterir zaman ayırabilrseniz çok sevinirim... saygılar
Broşür iki yaprak (4 sayfadan) mamuldür. Her sayfa A4 boyutundadır ....

dsayfasp4.jpg

isayfaac9.jpg

Son düzenleme:

mersiniz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ÇaliŞmalariniz HoŞ OlmuŞ DoĞrusu

Telve

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaki çiçeklerin opaklık değerini 35-60 arası bişey yapsaydın daha güzel olurdu sanki böyle olduğunda ürün karmaşıklığına yol açmış gibi.Ama genel itibariyle çok güzel duruyor.Tebrikler Emeğine sağlık.

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Biraz karışık ama baya uğraşmışsın emeğine sağlık

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ürünlerin bulunduğu çerçeveleri biraz daha küçülterek daha hoş bir görünüm sağlayabilirsin diye düşünüyorum elinize sağlık

madnes1

🌱Yeni Üye🌱
Sayın mersiniz, ilginize teşekkür ederim...

Sayın telve, siz söyledikten sonra tekrar baktım, opacity %50 değerinde. ama dediğinizi anladım. dahada belirsizleştirmek gerektiğini naskıdan sonra farkettim. Aslına bakarsanız, o dalları sırf anneler gününe özel olduğu için kullanmıştım. Kullanıp kullanmamakta çok kararsız kalmıştım.

Sayın graffix, teşekkür ederim. haklısınız biraz karışık oldu.

Sayın thematrix , Ürünlerin çerçevelerini bir dahakine küçülteceğim, fakat iç sayfaya daha fazla ürün koyabilmek maksadıyla olacak bu.... ilginize teşekkür ederim

Son düzenleme:

arızaksak

🌱Yeni Üye🌱
innsetler genelinde karısık tasarımlara layık zorunda olan çalışmalardır.. aa bu çalısmanda bu olura rağmen olayı sadeleştirebilmişşsin. çok hoşş
başarılar..

cavusoglu06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sadece aylık insert tasarımı yapıyosanız ve grafiker değilseniz yani bu işte uzman değilseniz elinize sağlık çok güzel olmuş ama diğer türlü bu iş sizin mesleğiniz ise çok kötü olmuş bunuda söylemek zorundayım bu konuda bana kızmayın düşündüğümü söyledim sadece çünkü ben 3,5 yıldır insert yapıyorum

pikolata

🌱Yeni Üye🌱
insertlerin tüketicilerin satın alma davranışlarına etkisini ölçmeye yönelik bir araştırma yapıyorum.insertlerle ilgili bazı bilgilere ulaşmam gerek.
mesela insertte kaç ürün olacak? hangi ürünün kaçıncı sayfada yer alacak?arka fonun rengi ne olacak?... vb. basım özelliklerini konusundaki kararları kim veriyor?

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
zemindeki vektörel çalışmayı karışık hale getirmiş.Ama zevkli bir çalışma.Eline sağlık

ehli_z_a_n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kullandığınız el yazısının karakterinin adını söyleyebilir misiniz?

cucuby

🌱Yeni Üye🌱
bunu paylaşırmısın bu alanda cdr olarak

Adeseweb

🌱Yeni Üye🌱
Hocam Elinize Saglık psd olarak paylaşmanız Mümkün mü Sayfayı Tşkler

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu karman çorman çalışmanın tasarım halinin talep edilmesi gerçekten şaşırttı beni :D

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir amatör olarak güzel bir çalışma olarak düşünülebilr ama insert olarak kötü bir çalışma..
1-fiyatlar vurgulu değil. Etiketlerde Bordo renk güzel dursun diye düşünülmüş olabilir ama fiyat belli olmuyor ve çarpıcı değil. Etiketlerde düz renk kullanmak lazım. Fiyat net bir şekild eokunmalı.. Arkadaki vektörün hiç ama hiç bir faydası yok. Sadece göz yoruyor. Kaldıki ürünlere kaliteli havası katmak gibi bir düşünce olsa dahi, pahalılık algısı da yaratıyor..3-Greksiz yazılar var..4-Siyah değilde feminen bir renk kullabilirdiniz. Pembe gibi..5-Resimleri kutu içinde küçülttüğünüz zaman daha vurgulu görünür. Kutuları değil, ürünler küçültülmeli .6-sloganın yazısı okunaklı değil.. GÜZEL tarafı: Resimleri çok beğendim..

grapher37

🌱Yeni Üye🌱
amatör bir çalışmaya göre fazla iyi bu durumda amatör olmadığınız kesin. Arka plan bu tarz insörtlerde her zaman göz yormuştur. Emeğine sağlık hoş olmuş...