Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Burdur M.Akif Ersoy Üni. İçin tasarladıgım afiş

sercan_90

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sercandulger.com
res1lv9.jpg

Burdur M.Akif Ersoy Üniversitesi için Bilim ve Teknoloji Topluluğu Yönetim Kurulu üyesi olarak Tasarladığım Afiş

yorumlarınız beni gerçekten mutlu eder arkadaşlar

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Benim gözüme hoş göründü görsel artıları eksileri ustalar soyler...emeginize saglık

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
guzel olmus goze hıtap edıo kesınlıkle ama yazıları okumakta zorlandım

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Afişin okunabilirliği 0. Afişe ilk bakışta insan konunun ne olduğunu anlamalı ve dikkatini çekmeli. Uzun süre bakınca ise neyin ne olduğu, nerde nasıl olacağı anlaşılır. Puntoları büyütebilirsin. Önemli kısımları daha belirgin bir hae getirebilirsin.

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben derim ki üst yayı genişlet üniversite yazısını 2 satırda ve daha büyük yaz, ayrıca ortadaki yazıların puntolarını büyüt, ama zemin çok hoş olmuş değişiklikle daha güzel olacağına inanıyorum emeğine sağlık

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
puntoları kalınlastırırsan v fontlarını hareketlı bısıler yaparsan ınandaha guzel olucaktır sonucta genclığın dıkkatını cekıck dımı

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Fontların arka plana uyumu iyi olmamış.Okumayı güçleştiriyor ve gözü yoruyor.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
anladığım kadarıyla fonu boğmamak için yazıları küçük tutmuşşun ve renklerinide fona uygun ve yakın renkler seçmişsin ama yazılar kaybolmuş okumakta güçlük çekilio. fonu boğmak istemiyosan yazıları ince bi font yapıp birazdaha büyülterek daha belirgin bi renk yapabilirsin. birde üstte m.a.e.üni yazısı orda bi tuhaf duruyo onu görünce direk hiç bişey yapmadan oraya öylesine koymuşsun gibime geldi bence en önemli yer orası oranın biraz daha üsütnde durmalısın diyorum ben. yoksa genel olarak bakıldığın hoş bi çalışma ama son yorumlarada bakarak düzeltmelerini yaparsan daha iyi olacağından kuşkum yok eline sağlık iyi çalışmlar

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazıları okumakta zorlandım. özellikle de II. ve I. ibarelerini beyaz yapmamanı tavsiye ederim. ve de yazı karakterinin çeşitliliğini artırabilirsin de, 3 farkla karakter kullanmışsın gördüğüm kadarıyla :)

reis türkoğlu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alt taraftaki yazıların puntosunu büyütsen bi de adresi sağ taraftaki boşluğa yazsan tamamdır bu iş. bence çok çok güzel ellerine sağlık.

kullanici1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fontlarin okunurluğu birazdaha artırılmali gibi.

basarilar...

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
fon cok güzel ama arkadaşların da söylediği gibi yazılar cok sönük kalmış görsel kullanmamışsın o zaman tipografiye ağırlık vermek lazım daha etli bi font dolduracaktır zemini.. ve I II: yi beyaz yapman hiç ii durmamış hizalamada sorun var üstteki tarihle alttaki tarih aynı hizada değil bakıcak cok nokta var algıyı zorlaştırıyo hizalama bütünü sağlamada ve dikkati ana temaya cekmede cok yardımcı olur bize göz sağa sola cok kayarsa işin dikkat cekiciliği kalmaz bütünlük sağlamak lazım bakıldığında göze hoş gelen bi çalışma ama cok eksiği var emeğine sağlık:)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
tasarım konuya uygun olmuş ama yazılar okunmuyo hele yukardaki 1.ve 2 yazının rengi hiç görnmüyo.