Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

activa güzellik merkezi için el ilanı tasarımı

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
birinci tasarım ön yüz ikinci tasarım arka yüz. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

activainsertconvert1de3.jpg

activainsertconvert2fj9.jpg

Benzer konular

secilkiremitci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba henüz deneyimli değilim grafik kursuna gidiyorum yapmış olduğunuz çalışma el ilanı nasıl olmalıdır soruma çok hoş bir örnek oldu ellerinize sağlık .....

secilkiremitci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkürler...bu çalışmanızda çok güzel olmuş efendim ellerinize sağlık bende kursada öğrendiklerimle hemen birşeyler yapmaya çalışıyorum sizlerin değerli görüşlerinize sunmak isterdim ama foruma nasıl ekleyeceğimi yada nasıl göndereceğimi bilemiyorum forum kullarında bulamadım müsait olduğunuzda anlatırsanız çok sevinirim

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Nedense, güzellik merkezleri bu mor rengi kullanmayı seçiyorlar. Oysa ki; Mor renk bana hep ezilen kadını çağırıştırır, güzellikle hiçbir zaman alaka kuramam, belki birçok hemcinsim içinde böyledir.

Zaten psikolojide de;Mor, nevrotik duyguları açığa çıkardığı, insanları bilinç altında korkuttuğu tespit edilen bir renk olarak belirlenmiştir. Birçok intihar vakasında insanların tüm eşyalarının mor olduğu gözlenmiştir.

Benim merak ettiğim neden hep bu renk seçilir...

Çalışma göze hoş görünüyor ama dediğim gibi renk negatif duruyor bana göre tabi.

Ha unutmadan; bir de o logodaki kadın figürü çok sakat duruyor, yani normal bir kadına benzemiyor ve çok itici.

cosss

🌱Yeni Üye🌱
sizn tasarımınızla ilgili bir soru olmıyacak ama yinede yardımınızı rica ediyorum.
bana da döner resmi lazım arkadaşlardan istiyecektim fakat yazı yazacak bir yer açamadın ancak açtığım okuduğumdan cevap ( şuan olduğu gibi) yazabildim. foruma giremiyorum bunu utanarak yazdım tşk. şimdiden :)

cosss

🌱Yeni Üye🌱
buarada logoyla oynama şansın car ise çizgilerini biraz yumuşatman gerektiğini düşünüyorum

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
sizn tasarımınızla ilgili bir soru olmıyacak ama yinede yardımınızı rica ediyorum.
bana da döner resmi lazım arkadaşlardan istiyecektim fakat yazı yazacak bir yer açamadın ancak açtığım okuduğumdan cevap ( şuan olduğu gibi) yazabildim. foruma giremiyorum bunu utanarak yazdım tşk. şimdiden :)

Forumda biraz arama yaparsanız bulabilrsiniz arkadaşım, bunun yeri burası değil.

Saygılar...

https://www.grafikerler.net/d-246-ner-ve-pizza-foto-g-raflar-i-olan-varmi-t5441.html

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
arkadaşlar yorumlarınız için öncelikle teşekkür etmek isterim.

logo bana ayit değil. firmanın kendi logosu ve renkte kendi kurumsal renkleri. hepinizinde iyi bileceği gibi kurumsalın dışına çıkmak kurum kimliği açısından iyi bir sonuç vermez. bende bu durumdan yola çıkarak elimdeki donelerle en iyi dizaynı yapmaya çalıştım.

foruma resim ekleme konusuna gelince. konu aç butonuna tıklayınca mesaj hanesinin üstündeki simgelere bak orda kare bir kutunun içinde dağ ve güneş resmi olan sarı bir ikon var ona tıkla ve resmi upload ettiğin siteden resmin üstüne sağ tıkla ve özelliklerden urlsini kopyala ve o ikonun açtığı yere yapıştır ekle de eklenir.

lovematik

🌱Yeni Üye🌱
peki sizce ne renkler kullanılmalı güzellik ile ilgili tasarımlarda...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel gözüküyor emegine saglık arkadaşıım şık ve sadece arkadaşım..