Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

el ilanı A5

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tek taraflı A5 el ilanı olacak fikirlerinizi alabilir miyim arkadaşlar?
elilandw3.jpg

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
arka fon beyaz olmasın.
açılıyor ifadesini biraz patlatabilirsiniz.
gayet güzel

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışma sade ve hoş ama bana market ilanı değilde dersane ilanı gibi geldi. Resimler biraz daha göze çarpmalı diye naçizane fikrimi söylemek istedim

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arka fon için o kadarçok seçenek denedim ki inanın beynim durdu bir de çokacil bir iş beyaz yaparak kendi seçeneğimi bire indirdim. Resimlere gelince ik isıra daha büyük yapmayı deneyeyim teşekür ederim

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence gayet hos olmus hoca.fazla kurcalama derim.en cok logonun altindaki dalgayi begendim eline saglik

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafikerler sitesindeki arkadaşlara her konuda teşekkür ediyorum. O deseni grafidepodan aldım açıkçası:( bana ait değil. çok teşekkür ederim yorumlarınıza çalışma kafamda daha da oturdu bakalım müşteri ne diyecek.

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
GAYET SADE BİR ÇALIŞMA AMA AÇILIYOR UN RENGİNİ FELAN DEĞİŞTİREBİLİRSİN
BİRDE ZEMİN ÜZERİNDE OYNAYABİLİRSİN...

iYİ ÇALIŞMALAR...

Turabi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardeş, koca alana yazık etmişsin. İlanın 3/4ü beyaz alanda sloganla kaplamışsın. Tamam eyvallah, ilanın her tarafını dolduralım, santim boşluk bırakmayalım tarzında bir düşüncenin sahibi değilim ama, ilanın şu anki hali de koca alanı harcamak gibi geldi bana. Marketin genel bir fotoğrafı yok mu iç mekan olarak. O beyaz boşluğa öyle bir resmi kocaman yerleştir. Açılıyor sloganını da o fotoğrafın üzerinde frapan bir renkle patlat derim. Çalışman şu haliyle bir dersanenin test kitapcığının kapağını andırıyor. Bu çalışmayı yaparken korkmuşsun gibi bir hisse kapıldım :) Elimizi korkak alıştırmayalım :D

phasalis

🌱Yeni Üye🌱
arka fon için resimlerin üstüne çerçeve renginin %60 açığını kullan resimlerin altına da yine çerçevenin karşıt renginin % 60 açığını kullan yaptıkların öne çıkacaktır.

tuvatis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kemer Antalya'nın bi ilçesi yanılmıyorsam. O da Türkiye'de. Peki bu shopping center neyin nesi be abicim ya. Alışveriş merkezi olsa turistler girmeyecek mi? müşterisi mi az olacak. Ah Türkçem Vah Türkçem ne hale getirdiler seni :(

ordinaryus

🌱Yeni Üye🌱
sade ve guzel olmus
belkı resımlerdekı cerceveler hareketlendırılebılır

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İngiliz Tesco'nun logosunu ve ismini taklit edip, bi imaj oluşturulmaya çalışılmış. Kimin fikriydi acaba? El ilanının çoğunu slogan kaplıyor. Etrafındaki boşluklar değerlendirilmeli. Resimlerin altındaki mavi zemin resimleri boğmuş. Resimler daha büyük olmalı. Ayrıca iki defa logo kullanmana gerek yok. Son olarak shopping center yerine kısaca AVM yazarsan daha anlaşılır olur. Kolay gelsin.

erokas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mavi bant zemin yerine kırmızı kullanabilirsin.

Daha çekici olabilir.