Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dreamweaver ile upload yapmak ?

veliaht41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar;

Bir sorum olacak.Bir site var ve ben bu siteye yeni fotoğraflar ve resimler yüklemek istiyorum fakat dreamweaver ile ilgili bir bilgim yok netten araştırdım kafam karıştı zaten çok fazla şey bulamadım belli başlıklar var ve onlar ile ilgili resimler var ben siteye dreamweaver yardımı ile yeni fotoğraflar yüklemek istiyorum bunu nasıl yaparım resimli bir şekilde anlatacak bir arkadaş var mı yada bana her hangi bir bilgi sunabilecek bir arkadaş varsa, şimdiden ilginize çok teşekkür ederim.Hayırlı bayramlar dilerim.

Benzer konular

swater

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım dreamwawerdan ugrasana kadar ftp programlarını kullanmanı tavsiye ederim cute ftp ideal bir prgram yada explarer surumun 6 ise ki sanmam sadece soluuyum adres kısmına ftp.alanadın.com/net/org yazarsan da degiştirebilirsin ama yalnız bu 6 surumunde degiştiriyor ama sen cuteyi dene

veliaht41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşım bende var cuteftp ama oradan sadece siteye bişiler gönderiyorum yani nasıl foto eklerim oradan hiç bilmiyorum

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
siteye ait sayfalar html ise frontpage gibi bir programla sayfaları editleyebilirsiniz
yok php ise dreamweaver la sayfayı açıp editler sonra cute ftp ile atarsınız hosta

veliaht41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resimli bir anlatımı olsa çok sevinirim...ilginize çok teşekkür ederim deniyecem bakalım ama hiç bir bilgim yok olacak mı

swater

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım once siteden cek dosyayı sonra dramwawerda değiştir daha sonra upload ett yalnız yolları dogru olsun birde resimler images klasörüne upload etceksin