Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde hazırlanmış amatör filmler

arghhh

🌱Yeni Üye🌱
[GVIDEO]4051214767728089901&hl[/GVIDEO]

Benzer konular

arghhh

🌱Yeni Üye🌱
ön izlemede görünüyor ama mesajı gönderince hata verdi

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
kendi kendine yorum yapan tek milletiz vesselam:D:D:D
arkadaşım cmyk yüklemiş olabilirsin...

arghhh

🌱Yeni Üye🌱
hayır olamam...wmv formatında zaten...google video da , kendi sitemde ve bu sitenin ön izlemesinde gayet iyi çalışıyor...allalla.gif

arghhh

🌱Yeni Üye🌱
neyse...giflerini atayım o zaman

alma3cd1.gif

arghhh

🌱Yeni Üye🌱
Aslında animasyondan da anlaşılacağı gibi anlatım yapacak kadar profesyonel değilim :)

Gayet basit...çok büyük olmamak kaydıyla ( özellikle gif animasyon yapacaksak image hosting siteleri belirli büyüklükten fazla olan dosyaları kabul etmiyor çünkü )öncelikle animasyon alanını belirliyoruz.Tek tek film karesi gibi kareleri çiziyoruz veya objeleri hareket ettiriyoruz ve çizdiğimiz her kareyi gif olarak bir dosyanın içine export ediyoruz ( mesela bu animasyonda 167 kare var ).Sonrasında basit bir gif animasyon programıyla ( ben microsoft gif animator kullanıyorum...beleş bir yazılım ) sıralı halde animated gif formatına çeviriyoruz.

Film olarak kaydetmek için ise kareleri jpeg kaydediyoruz ve windows movie maker ile montajını yapıyoruz...isterseniz ses te ekleyebilirsiniz filminize

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında animasyondan da anlaşılacağı gibi anlatım yapacak kadar profesyonel değilim :)

Gayet basit...çok büyük olmamak kaydıyla ( özellikle gif animasyon yapacaksak image hosting siteleri belirli büyüklükten fazla olan dosyaları kabul etmiyor çünkü )öncelikle animasyon alanını belirliyoruz.Tek tek film karesi gibi kareleri çiziyoruz veya objeleri hareket ettiriyoruz ve çizdiğimiz her kareyi gif olarak bir dosyanın içine export ediyoruz ( mesela bu animasyonda 167 kare var ).Sonrasında basit bir gif animasyon programıyla ( ben microsoft gif animator kullanıyorum...beleş bir yazılım ) sıralı halde animated gif formatına çeviriyoruz.

Film olarak kaydetmek için ise kareleri jpeg kaydediyoruz ve windows movie maker ile montajını yapıyoruz...isterseniz ses te ekleyebilirsiniz filminize

anladım

iyi çalışmalar

arghhh

🌱Yeni Üye🌱
Rica ederim

sizede iyi çalışmalar

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
coreli iyi bilmiyorum ama bu animasyonu flashta kolaylıkla yapılır tsk ederim

korhanya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim.

ama bu iş biraz baltayla traş olmak gibi olmuş.

arghhh

🌱Yeni Üye🌱
seniokseviyorumer6.gif

Evet flash la daha hızlı hazırlanabilir ve daha güzel olur ama corelle hazırlamak bana ayrı keyif verdi.:)

almagk8.gif

Bu da giflerin sonuncusu

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
sanırım corel rave da hazırlamışsınız hazırlanış aşamasınıda alatsaydınız keşke güzel gifler

arghhh

🌱Yeni Üye🌱
çizimleri draw da hazırladım montajı microsoft gif anmator de yaptım...bu arada drawın çizimleri swf formatında export edebildiğinide yeni öğrenmiş oldum:)