Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3 Adet Sade REKLAM ÇALIŞMASI ( Dergi )

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Her türlü yoruma açıktır, her zamanki qibi... :)

Başlığı düzeltemiyorum 3 Reklam çalışması olcaktı....

deskworkvt3.jpg

gorunumevimizrr1.jpg

gorunumvivafz9.jpg

NOT: Reklam çalışmasını yaptığım firmalar, kurumsal anlamda fakir oldukları için elimden bu kadarı geldi :)

Benzer konular

aysom00

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. ve 3. resimde fotoğraflar arasında geçiş olabilir
ya da 3. resimde çizgi tonları rozette ki gibi biraz koyu olabilir. bide firma adı daha büyük olabilir
2.de de perde yazısını büyüt biraz daha, resimleri biraz daha farklı yerleştirebilir
dalgalarla resimler, resimlerin etrafındaki çizgiler karışmış

ellerine sağlık:)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
üçüccünün desen ve çizgilerini bide siyah denesen olurmu...daha hoş olur gibime geldi...kolay gelsin...:)

ibozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öhhhh :))) şaka güzel olmuş
kulandığın fotoğrafların kalitesi de çalışmayı güzelleştirmiş sadece ilk çalışmada ki geçiş biraz sert gibi. başarılar,

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hepsi çok güzel bence :)eleştirecek bi yer bulamadım doğrusu :)
başarılar!

illistrasyon

🌱Yeni Üye🌱
1. çalışmanda karışık bir kompozisyon var...iki resimi birbirine bağlarken ortaki siyah tonun çok yapmacık ve sanal kalmış...Yazıya yansıtmak istediğin boyut güzel fakat aynı başarıyı alttaki siyah yamandada yapsan degrade en azından yada brushlarla birkaç varyasyonla boyut olabilirmi denenebilir...

2. çalışmanda tül perde renk bana daha çok gıda sektörü hizmeti veren bir firma görüntüsü anımsatıyo...Belki çalışma müşteri isteklidir ama fon değişmeli bence...kullandığın imajlar boğulmuş kalmış..şirket ismi ile bir slogan bağlamak başarılı fakat dediğim gibi renk değişmeli...

3. çalışmanda sadece imaj kullansan çok ama daha çok güzel olurmuş...alt taraftaki yapmaya çalıştığın varyasyonlar sanki sayfa doldurayımda boş kalmasın gibisinden yapılmış gibi geldi...Sade beyaz kalsa ortada adres v.s. olabilirdi...

Çalışmaları eleştirdiğim için inşallah bana darılmazsın...Ama eleştirilsin diye buraya koymuşsun sanırım..eleştirilen kişi daha iyiye gider...Başarıya giden yolda eleştiri almak bence kutsaldır...Saygılarımla...

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
illistrasyon tabiki kızmam böle bi davranış saçma olur, benim çalışmalarımı siteye atmamın amacıda bu yanlışlarımı, hatalarımı sayenizde görüp düzeltmek.. İşimde ne kadar iyi olursam olayım yine payLaşırım.. :) çok saoL

Çalışmalara gelince hiç birini istekle yapmadım emin ol :) ay sonu gelsede kurtulsam havasındayım :) ve tasarımını yaptığım markaların ne görseli ne sloganı nede logoları mewcut yani elimde bi çimento bide tuğla bina yapıcam :D tükürerek yoğururum artık...

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışmalar ellerine sağlık...

cinsgirl

🌱Yeni Üye🌱
birinci çalışman ile hoşlaştım:D eline sağlık..

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmalarını takdir ederim teo..
reklam çalışması yönünden güzel tasarımlar ortaya koyuyorsun..
etkileyici...
elleirne emeğine sağlık...