Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Han ( Vektörel çizim)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
hanhtn.jpg

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
devasa kanatlar insana göre çok büyük kalmış bence biraz daha küçük daha hoş duracaktır ve üzerine şal gibi o şeyi koymasa idin keşke kaslarını falan daha belirgn yapabilirdin

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
offffffffff offffffffffff çizgilerine,desenine sağlık.Harika avatar olur.Buarada siyah-beyaz çalıştığını ifade etmişsin bazı yerlerde gri de denesen daha derinlik katmaz mı?Tekrar tebrikler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kanatlardaki beyaz alanları düzltmen dileklerimde.
37433223.jpg

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
yorumlar için teşekkür ederim. crazyglad, kanatların büyüklüğü bilerek yaptığım birşeydi. o ebatta bir adama devasa kanat olmaz belki ama zaten fantastik bir çizim olduğundan yaplabileceklerin bir sınırı yok diye düşünüyorum. Karantina, daha öncede dediğim gibi aslında bunlar benim için birer çizim antremanı. Renklendirme veya siyah beyaz haricinde üçüncü bir renk kullanmak pek tercihim değil. Zaten bu tür çalışmalarım daha çok tatto tarzı oluyor. İşin doğrusunuda isterseniz renklendirmede pek iyi sayılmam. Yosa, ufak tefek kırıklıklar var çizgilerde ama çokta rahatsız edici değil diye düşünüyorum. zati cetvelle çizilmiş gibi olmasınada gerek yok diye düşünüyorum. Yinede uyarın için teşekkür ederim.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma olmuş eline sağlık

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Yosa, ufak tefek kırıklıklar var çizgilerde ama çokta rahatsız edici değil diye düşünüyorum. zati cetvelle çizilmiş gibi olmasınada gerek yok diye düşünüyorum. Yinede uyarın için teşekkür ederim.

Ben yorum yapmamıştım ama yinede söyleyeceklerimi tahmin edip önceden cevap yazdığınız için teşekkürler :p

Çizgiler konusunda sorun olduğunu düşünmüyorum ben, serbest bir sitil ve dediğiniz gibi cetvelle pergelle çizmek gemometrik algılar yaratacaktır buda fantastik bir olgu oluşumunu ikinci plana atar diye düşünüyorum...

Renklendirme önemli değil ancak ben gri olan yerlerinde siyah olmasını diledim.Birde bir bacağın görünmesini(her nekadar arkada kalsada yokmuş gibi bir izlenim var) Sanırım pelerinin arasındann birkaç siyah parça görünebilirdi...
Herşeyden öte bunlar el kabiliyetini ve çizim zekasını geliştiren çalışmalar , bu bağlamda çokda yorumlamak mantıklı değil diye düşünüyorum...Ellerinize sağlık.

N. Eser ULUHAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ajhans.net
Kanatlar çok büyük olmuş.
Kanatlar ve insan birbirinden çok ayrı gibi.
Kılıcı koyduğu yer kanat ile insanın arasında sanki değişik geldi bana.

Genel olarak güzel olmuş yinede.

Emeğine sağlık.

DogalGaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gerçekten çok güzel ve heybetli.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Ben yorum yapmamıştım ama yinede söyleyeceklerimi tahmin edip önceden cevap yazdığınız için teşekkürler :p

Çizgiler konusunda sorun olduğunu düşünmüyorum ben, serbest bir sitil ve dediğiniz gibi cetvelle pergelle çizmek gemometrik algılar yaratacaktır buda fantastik bir olgu oluşumunu ikinci plana atar diye düşünüyorum...

Renklendirme önemli değil ancak ben gri olan yerlerinde siyah olmasını diledim.Birde bir bacağın görünmesini(her nekadar arkada kalsada yokmuş gibi bir izlenim var) Sanırım pelerinin arasındann birkaç siyah parça görünebilirdi...
Herşeyden öte bunlar el kabiliyetini ve çizim zekasını geliştiren çalışmalar , bu bağlamda çokda yorumlamak mantıklı değil diye düşünüyorum...Ellerinize sağlık.

Pardon yosa:)) aklımda nasıl yer ettiysen senin yorumun diye cevap vermişim:)) yorumun için teşekkürler