Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baskı veya nakış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frank

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
belki tam bu bölümle alakalı değil ama;

benim bir müşterim 50 adet logo baskılı tişört ve 50 adet logo baskılı bahçıvan tulumu istedi benden. baskı olarak nakış da olabilir. ilgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşırlarsa sevinirim.

kullanılan malzemelerin kalitesi çok önemli.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...

1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  3. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, teslimat tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  4. Geçerliliğini yitiren konuları, konu sahipleri aynı konuya mesaj yazarak bildirmelidirler.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. En faza 3 gün içinde güncellenmeyen ilanlar, zaman aşımı sebebiyle kapatılır ve sonuçlanan teklifler başlığına taşınır.
  9. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

Lütfen baskı fiyat teklifi ister ve sunarken;

• İşin mahiyetini
--- Kağıt Ölçüsü (Bitmiş işte (kesildikten sonra))
--- Kağıt Gramajı
--- Baskı Renk Sayısı (Tire işlerde renkleri)
--- İşin Adeti
--- Selefon Var yada Yok ve varsa çeşidi
--- Kırım Sayısı ve Perforaj durumu
--- Lak var yada Yok ve varsa çeşidi
--- Cilt ise Cilt Adeti Nüsha Sayısını
--- Numaratör durumunu
--- Mücellithane isteğinizi
--- Ve diğer şeklinde tüm işin mahiyetini

• Şehir ve Teslimat

--- Müşteri yada Matbaa Bulunduğu Şehri
--- Teslim almak istediği süreyi (ortalama +-1 gün)
--- Teslim edebileceği süreyi (ortalama +-1 gün)
--- Kargo ise kargo masrafının kimin ödeyeceğini

• Ücret, Ödeme ve İletişim
--- Bu tür Ödeme, Ücret ve İletişim bilgilerinin tamamını PM (Özel Mesaj) yolu ile bildirilmelidir.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne basılacağını ebadını özellikleri bilmeden nasıl bir istektir bu ne basılacak toplam 100 adet bir baskı diyerek fiyat verilmez kolay gelsin..

frank

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ne basılacağını ebadını özellikleri bilmeden nasıl bir istektir bu ne basılacak toplam 100 adet bir baskı diyerek fiyat verilmez kolay gelsin..

orda anlamadığın ne ben onu anlamadım.

50 adet tişört 50 adet bahçıvan tulumu.

daha da anlamadığın bişey varsa özelden yazarsın oraya bilmişlik taslayıp yazıp artistlik yapmanın alemi yok.

sana da kolay gelsin...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
orda anlamadığın ne ben onu anlamadım.

50 adet tişört 50 adet bahçıvan tulumu.

daha da anlamadığın bişey varsa özelden yazarsın oraya bilmişlik taslayıp yazıp artistlik yapmanın alemi yok.

sana da kolay gelsin...

Lütfen Üslubunuza dikkat edin. Her ne olursa olsun burası sizin yada başka bir üyenin tartışma platformu değildir.

Tekrarı halinde forum kurallarığı gereği yapılacaktır. Aynı uyarım ilk mesajı yazan üye içinde geçerlidir.

frank

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ürün için anlaşma yapılmıştır.

teşekkürler ilginize...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Teklif sonuçlandığından konu kaptılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...