Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Baklavacı Logo Çalışması (isim hayal ürünüdür)

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baklavacicopy.jpg

Benzer konular

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
NEYİ ANDIRIYOR SANA BU xd(fikrine saygı duyarım ... eleştirierinizle eksiklerimi bulluyorum

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sağol kardeşim .saygı duyarım .. Biizm ülkede baklavacılar genelde düz karekter kullandığı için değişik geliyor insanlara

organic.candy

🏆Pro Tasarımcı🏆
logo olarak biraz daha sade çalışabilirsiniz biraz karışık olmuş.
arkadaşında dediği gibi perde veya kıyafet logosu gibi duruyor tatlıcı logosundan çok.
bunlarda benim düşüncem.
ellerinize sağlık başarılar...

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Ne logosu gibi durduğundan çok ,florallerin logoyu ne kadar boğdugunun farkında mısın?
Ayrıca bir logoda floral kullanmayıda pek tasvip etmiyorum...

iyi çalışmalar...

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
TŞK BAYANLAR xd fikirlerinizi benle paylaştığınız içinn

sedef akyol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
. .bakınca hemen anlaşılmıyor yazılar..logolarda genelde 1 2 saniyelik süre içerisnde anlaşılır ve dikkat çekicilik önemlidir. .

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
neyimi andırıyor bana yazı çay bahçesi yada sera gibi agaçların dallanıp budaklandıgı bi restorant logosu gibi.. Onu geçtim bu logo değil güzel bir hat çalışması olmuş bence :)

Çok basit bir şekilde yapılmış hazır bir font ve sadece hazır semboller kullanılmış. bir logoya göre çok fazla detaylı ve ince çizgiler kullanılmış. Yerleşim gözü rahatsız ediyor . Aynı zamanda türkçe karakterler kullandığınız fontta olmaya bilir. ancak Sarayı yazısını Sarayi olarak yazıp daha sonra i nin noktasını silme zahmetinde bile bulunmamış olmanız.. Bana fazla emeksiz ve istemeden yapılmış bir çalışma olduğu fikrini uyandırdı. Tüm bunları geçersek ayrıca unutmayın logolar 2 cm 2 cm küçük bir kutucugun içine yerleştirilerek son boy konturolleri yapılır çünkü logoların en büyük amaçlarından biride amacına hizmet ederken her türlü alanda kullanılabilir olmasıdır. Bu sadece tabela olabilir. Bu logonun bir kartvizitte bile yer alabileceğini sanmıorum .

Ha tabi bütün bunları geçersek çalışmanızı deneme çalışmalarına değilde logo başlığının altığına koydugunuzu varsayarak sert eleştirilerde bulundum kusura bakmayınız!

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dilara taktın bana sen yaa :) yinede tşk