Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

powerpoint sorunu

sseevvccaann

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaslar.

power point te jpeg resimleri slayt gösterisi olarak hazırladım.ama bunu dvd player da oynatamıyorum.gösterecegim resimleri media player a sürüklediğim zaman dvd player da izlenebiliyor fakat burada da görüntüde sorun olusuyor.yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.tesekkürler...

Benzer konular

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaşlar ben powerpoint 2007 de hazırlamış olduğum slaytı powerpoint 2003 te açamıyorum bunun nedeni ne olabilir?

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba arkadaşlar ben powerpoint 2007 de hazırlamış olduğum slaytı powerpoint 2003 te açamıyorum bunun nedeni ne olabilir?

Kayıt ederken 2003 formatında kayıt etmelisin... yoksa açılmaz...
ama yama programı var diye hatırlıyorum onu bir araştır istersen... kolay gelsin

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba arkadaslar.

power point te jpeg resimleri slayt gösterisi olarak hazırladım.ama bunu dvd player da oynatamıyorum.gösterecegim resimleri media player a sürüklediğim zaman dvd player da izlenebiliyor fakat burada da görüntüde sorun olusuyor.yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.tesekkürler...

Dvd playerlarda izlemeniz için öncelikle video formatına çevirmeniz gerekmekte. Nedeni budur.

x_pm

🌱Yeni Üye🌱
yeni şablonları nasıl eklerim power pointe

soresger2121

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önce sevcanın sorunu senin powerpaintte yüklediğin resimler jpeg olmasına rağmen açmıyor diyorsun.bunun nedeni powerpaintte bulunan format yani slaytın uzantısı farklı dvd playerin sadece video uzantılarını açıyor(avi,mpeg,jpeg,bmp,dvix)vb. powerpain adlı programın uzantısı çok farklı bir çok dvd playerler burda yapılan slaytları açamaz. sırada sedhatın sorunu senin sorunun çok basit arakadaşımızın 2003 olarak kaydet dedi doğru öyle yaparsan açara ama 2007 de bulunan bir çok efektl 2003 bulunan efektlerle uyuşmuyor ve bu yüzden 2003 kayıtı yaptığınınzda böyle bir uyarı veriyor atıyorum 2. 3. ve 4. sayfanızı oyantmayabilir ve çalışmayabilir. ben yükledim öyle kendi bilgisayarımda açıoyr fakata 2003 te denemedim ordada bazı sayfaları oynatamyacağını sanıyorum.