Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul - dört (Buz çağı) Son

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Serinin son çalışması Buz devri :)

yeniistanbuldrtpx4.jpg

pthing

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam bende buz çağı nerde kaldı diye bekliyordum =)
ellerinize sağlık süper olmuş...

yine istanbulu katletmişsiniz iş bankasına borcunuz falan mı var? =)

ya bu istanbul serisinin sonu muydu? keşke mutlu sonla bitirseydiniz şöyle yeşillik güllük gülistanlık türk filmlerine yaraşır şekilde :D

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ya arkadaşım nedir istanbulla zorun:)yine güzel bir çalışma ortaya çıkmış emeğine sağlık ama bencede final güzel bitmeliydi zaten hava soğuk bu çalışmanla dahada üşüdüm:)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sorun falan yok sadece arkadaşımız fikir vereilecek şehrini çok iyi seçmiş. Ama bana çok yoğun boşluk var gibi geldi... Emeğinize sağlık.

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sorun falan yok sadece arkadaşımız fikir vereilecek şehrini çok iyi seçmiş. Ama bana çok yoğun boşluk var gibi geldi... Emeğinize sağlık.

Eğer boşluktan kastınız şehir içinse görselin ilk 3 bölümünün devamı, bilmiyorum onları inceledinizmi.

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
ne diyeceğimi bilemedim şimdilik...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Yaptığınız çalışmaların çoğunu inceliyorum fakat Illustrasyon adına hiçbirşey göremiyorum ben. Yanlışmı düşünüyorum acaba? Yaptığınız çalışmalar Digital Art bölümünde yayınlanmamal mıı? Çizim maabına bir şey yok çünki. Kolaj çalışmasını andırıyor bence.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
sol üst bölümde bazı izler kalmış onun dışında problem göremiyorum güzel bir seri oldu tebrik ederim verdiğin emeğe değdi başarılar dilerim dostum...

napiim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş bankasıyla alıp veremediğin nedir anlamadım :p Bu arada çok etkileyici ve güzel olmuş ama ben başka açılardan istanbul'u buz çağına götürmeni isterim :)

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
daha ne olsn çok güzel yine.sanırım bu seri bitti bence şimdi sondan başa doğru bir seri ile devam fena olmaz kolay gelsin

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Neva Ece

🌱Yeni Üye🌱
ozel yetenek sınavım var korkuom :) en buuk hayalim victoria frances kadar ii i gothic illüstrator olmak ..

SDT

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş sizi kıskanıyorum :)

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net

İlustrasyonun ne olduğunu değerli hocalarımdan aldığım eğitim ile zaten bilmekteyim. Size bu soruyu bu sebeple sordum bende. İllustrasyon çizim, boyma tekniği ve sanatır. Bu çalışmanın neresini çizdiniz diye de ekledim hatta? Bu sebeple daha çok kolaja benziyor çalışmalarınız demiştim. Bence birazda verdiğiniz linke siz gözatmalısınız...

Son düzenleme: