Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çok Konuşan Müşteri !!!

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ya arkadaşlar Şu anda sıkıntıdan patlamak üzereyim. Elimdeki işlere bakamıyorum çünkü tam karşımda bir müşteri (tanıdık) tam 2 saat 40 dakikadır birşeyler anlatıyor artık ağlamak istiyorum !!!!!! (işle alakalı değil anlattıkları eski mevulardan girmiş ne zaman günümüze gelir Allah bilir.)

Sıkıntımı paylaşmak istedim..

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Halini çok iyi anlayabiliyorum. En iyisi diniyormuş gibi yap :))

CEDDİNDEDEN

🌱Yeni Üye🌱
agla ama ısyerınıde degıl yaastıgın altında:) bide saatlerce cene calmaları yetmııyomus gıbı fıkırve lınk vermelerı
cıldıyooooo ınsan ıstr ıstemez

sezgi-sirin

🌟Usta Tasarımcı🌟
aynen öyle. kimilerine göre de o kadar basit geliyorki yaptıklarımız iki tıkla işi bitiriyorlar diyorlar ya sinir oluyorum.

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
gitti gitti kurtuldum; ohbee biraz geç yazdım gittiğini ama 3 saat 23 dakika konuştuktan sonra artık susadımı yoksa yoruldumu bilmiyorum ama gitmeye karar verdi.

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
hadi Allah kurtarmış gene..

bende bi patron var tam 1,5 senedir konuşuyo..
bigün korkuyorum yüce Rabbim sabır vermeyecek bana :)

tuvatis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bygrafi; sana tavsiyem olacak.
Böyle durumlarda sakın kendini kötü hissetme. Karşındaki insan kim olursa olsun net tavrını koy. x bey müsade ederseniz bitirmem gereken çok acil işler var der aciliyetinin nedenlerini anlatırsan o da zaten alınmadan seni rahat bırakacaktır. Ne zaman net tavrını koyarsan insanlara, o zaman sonuç alırsın. Ayıp olurunu falanda sakın düşünme. Belki ilk seferler senin ayıp ettiğini düşünebilirler ama sonra emin ol seni bu davranışından ve net tavrından dolayı takdir edeceklerdir.
hoşçakal. :)

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
benim öyle sorunlarım yok çok şükür. bizde grafikerin bölümüne kimseyi almıyoruz.müşteriye prova baskı veriyoruz. o onun üzerinde değişiklik yapıyor muhatap bile olmuyoruz çoğu zaman satışcı arkadaşlar ilgineyorlar sağolsunlur.

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kardeşim konuştukları kadar para verseler, sabaha kadar da dinlerim.

Ama iş paraya gelince sus pus oluyorlar :D

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eski Bir konuydu benimle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Grafikerlerin genel Sorunu çok ve boş konuşan müşteriler..

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeş o olay bizdede var yaa..bide utanamdan çayınız yokmu nebiçim yer diolar.insaın söleyesi gelio begenmiosanız kapı açık diede aah ahhh işte patron olmasaaa..müştteriye değerinden fazla deger vermicen yoksa tepene çıkıyor..