Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

iLk siNema afişim

forever_zac

🌱Yeni Üye🌱
afixe4.jpg

gnc90

🌱Yeni Üye🌱
böyle bir film varmı ne düşünerek böyle afiş yapmaya karar verdingüzel afiş tasarımı ama +13 daha belirgin olabilirdi:angel::angel:

forever_zac

🌱Yeni Üye🌱
fotoğrafı sınır(da) filminin afişinde vardı korKU film yaptığım için bunu kullandım sınav işimdi bu not almak için yaptım

medyaajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu tasarım sınav içinse sınava biraz fazla olmus yani güzel olmus.. umarım basarılı olursun..)

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
'Nicolas Cage' benim adamım :D
çalışma güzel eline sağlık diyorum ;)

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
soldaki image çalışmana güzellik katmış ama diğer yerler için bunu söyleyemem uyuşmazlık söz konusu diğer image'da çok blur var sanki öyle bie hava var bide fontlar üzerinde değişiklik gerek diye düşünüyorum ölüm çığlığı rengini değiştirebilirsin en çok dikkat çekmek istediğin yer orası ama kullandığın soğuk bir ton değişiklikten sonra orjinal film afişlerinden farksız olacağına eminim

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir daha ki sefere çalışmanızın altına açıklama getirirseniz faydalı yorumlar almanıza yardımcı olur forever_zac.
Evet çalışmanın görsellerinden biri Fronteirer sınır(da) diğeride city of angel 'dan alıntı
Ayrıca Film afişinizde yazılar eksik arkadasım.
* hangi yıla ait ?
* Geçişlerde arkada kullandığınız fon ana objenin üstünde kalmış daha detaylı ve daha önce afiş olmayan görseller kullanırsanız daha başarılı ve yapıcı olucagını düşünüyorum.Elinize sağlık.
Amaç daha iyi olmanız arkadasım.

forever_zac

🌱Yeni Üye🌱
hangi yıla ait? derken ne demek istediniz anlmdm evvt alıntı görseller var ama profesyonel değiilim ilerde inş. kendi görselimi kendim yaparım ayrıca böLe bir film olmadığı için ne kullanabilirdim ki =)

forever_zac

🌱Yeni Üye🌱
hangi yıla ait? derken ne demek istediniz anlamadım. ewed alıntı görseller var ilerde profesyonel olunca kendi görselimi kendim yaparım, ayrıca böLe bir film olmadığı için kullanabilceğem görsel yoktu bu yüzden alıntı yaptm ne kullanabiliirdim ki=))

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
hangi yıla ait? derken ne demek istediniz anlmdm evvt alıntı görseller var ama profesyonel değiilim ilerde inş. kendi görselimi kendim yaparım ayrıca böLe bir film olmadığı için ne kullanabilirdim ki =)
Öncelikle üst üste cevap yazamassınız flood yapılmış olur dikkat edin uyarılırsınız.

Evet arkadaşım afişler bir derece tarihde ki çalışmalarıda sembolize ederler
ayrıntılı bölümlerde ufakda olsa yazılması şarttır. Bunun dışında Her yeni filmde bir önceki filmlerin görsellerini mi kullandıklarını düşünüyorsunuz ? :)
elbette bir kaç figuran alıp horror,zombi, hayalet efekti verilebilcek herhangi bir tarzı şahsi olarak kullanabilirsiniz O size kalmış arkadaşım. Yeni olduğunuz için burtarz çalışmaları bakarak fikir edinmenizi tavsiye ederim.Bol Pratik yapmanızı öneririm.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
önceki cevp gitmdi sndm o yzdn bi daha yazdm

mause sesli harfleri algılamıyor galiba !!!...
afişiniz ilk bakışta etkileyici duruyor. Banada bir kaç eksik yanı var gibi geldi.
Aifşte alt kısımda belirttiğiniz sponsorlar sanırım, var ama filmin yapımcı firmasının ismi yok, belkide benmi göremedim?.
Kırmızı içinde yazıdığın uyarı yazısı abartı geldi bana, aslında seyirci çekmek açısından güzel bir hile, fakat +13 ibaresi zaten mevcut.
Filmin isminden önce oyuncuların yazmasını da filmin ismini bastırmış durumda gibi, film ismini üste koysan daha iyi olurdu.
Yinede ellerine sağlık