Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

infiniti makinaları

kemald78

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bizlideriz.com
infiniti ve vatanebe makinaları için yedek parça ve türkçe INFINITI RIP programı mevcuttur ve her çeşit sorununuz giderilir sorusu olanlar siteden mailde atabilirler

her konuda yardımcı olurum programı parasız vereceğimdir

Benzer konular

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
infiniti ve vatanebe makinaları için yedek parça ve türkçe INFINITI RIP programı mevcuttur ve her çeşit sorununuz giderilir sorusu olanlar siteden mailde atabilirler

her konuda yardımcı olurum programı parasız vereceğimdir

Program paraylamı satılıyodu ki ? parasız vericen...

Eğer Türkçeleme için emek harcadım diyorsan... oda hizmet olsun bu fani dünyaya

nevermind_

🌱Yeni Üye🌱
selam dostum 2 gündür şu sorunla uğraşıyorm ve birsürü bekleyen işim var hepsi kaldı:) çıkan hata şu card not found or vxd insall bütün ayarlar tamam makinaya kablo bağlı herşey normal ama bi türlü baskı yapamıyrm yardım edebilirsen çok teşekr ederim:)

kemald78

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bizlideriz.com
kardeşim baskı ebatı çok büyük diyor veya başlama yeri ayarlı değil baskı sığmıyor diyor o hatayı veriyor düzeltip tekrar dene

rzcs

🌱Yeni Üye🌱
kardeş mrb ben yaklaşık 3 hafta oldu baskı yapıyorum..
benim makinem infiniti YF-8160XA makinede bir problem mi var arık başka bişeyden mşidiri bilmiyorum kullanma klavuzu yada el kitapçığı olsaydı biraz ayrıntılartını çözerdim
evet başlıuorum..:
makineyi açtık, 2 dk yakın bekliyoruz bekledikten sonra kendini temizliyor
online oluyor
ondan sonra kafalardaki boya tapalarını tek tek açıp boya basıyorum
havasını almak için
yaptıktan sonra az daha boya basıyorum
ve baskıya hazır -heralde
daha sonra kağıdı takıyorum ayarlıyorum nerden başlıyvcağına
baskıya geçiyorum (ctrl+p)
sıkıntı yok
1 metre gittikten sonra boya kesiyor kesen boya mavi
durdurup bopya basıyorum altını temöizliyorum
ondan sonra dağıtmaya başlıyor mavi
++++
bir şey sorcam
kafada bir kol var mavi küçük bir kol kaldırınca yükseliyor indirince alçalıyor
indirdiğimde sıkıntı yok benim anlamadığım 1-2 metre gittikten sonra kesmeler oluyor
bilgisayara format attım programı kurdum kuruduktan sonra modelini felan seçtim
acaba yanlış bir şey ler mi yaptım anlamadım bir yardımcı olursanız çok ssevinirim

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
nevermind kardeşim "card not found or vxd insall " hatası bilgisayarının usb portlarında sıkıntı olduğunu gösterir bu problemi gidermek için bilgisayardan usb portunu değştitrerek makinayı tekrar tanıtman gerebilir.ayrıca olmazsa başka bir bilgisyar denemelisin kalibrasyon ayarlarını kaydetmeyi unutma . uzaktan yardım ile bilgisayarına bağlanarakta bu işi gerçekleştierebilirm.kolay gelsin.

rczs kardeş o mavi kol kafanın baskıya olan yüksekliğini ayarlıyor.tüm dijital baskı makinalarında kafa malzermeye nekadar yakınsa okadar net baskı yapar tabii malzemeye sürtme ihtimali artar.ideal yükseklik 3 mm dir. eğer kafayı indirdiğine düzeliyorsa ve savurma yapmıyorsa tamamen kafa voltajıyla alakalı.sen kafa tablasının yan taraflarına 3mm dekota koy mavi koluda ona göre ayarla.baskı gönder savurma yoksa 1 metre sonra kesme yapıyosa mavi kafanın 4.printpara menusune girip ordan en sonuncu menu ph.volt set. girmen gerekicek ve makinan eğer 8 kafa ise 1 ph ve 2 ph ın değerlerini 5-8 arasında düşürmen gerekicek yani ekrandaki rakam 92 ise sen onu 85 yap o şekilde gönder.sorun büyük ihtimal çözülür kolay gelsin....

rzcs

🌱Yeni Üye🌱
Ya valla kaç gündür beni deli etti

şimdi ben bişey rica etsem abimden
malkineyi açtık sırasıyla yapcaklarımı söylermisin ?
tabi makineyi sol köşeye yani süngerlerin olduğu yere gönderdiyorum ve bir miktar solvent basıyorum beklemeye alıytorum her baskı bittikten sonra bunu yapıyorum ..
valla yardımcı olursanız çok minnet tar olurum bazen çok iyi basıyorum 4 pası bazen kötü oluyor kanser olcam ama bu makinenin derdinden çile gibi yaa:sweating:

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
makinayı aç tahliye hortumlarından kafaların havalarını al.boya akıt.yarım saat online modda bekle.solvent falan basma.kafa testi al test eğer duzgun ise işi gönder.testlerde bi bozukluk varsa eğer voltaj ayarı ile bunu duzelt.baskıyı gonder.kesme yapıyor ise kesen kafanın voltajını 5 değer düşür.he tabi söylediklerim özak'ın boyası için gecerli değil... karıştırma boya olduğu için voltaj ayarı yapman çok zor cunku boyanın yoğunlu herzaman bir değil oyuzdende bi iyi basarsın bi kötü basarsın.(1 litre iyi boyadan 4 litre 5 yıllık boyadan karıştırma :)).çökme olayı yapıyor.kolay gelsin.

milaydaoke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aynı problem benimde başıma geldi 1 metre bastıktan sonra baskı bozuluyordu ama problem makinanın kafası gelip giden yeri var ince bir şerit orayı sildikten sonra düzeldi
ama arkadaş daha iyi bilir

rzcs

🌱Yeni Üye🌱
dediklerini denedim
Benim tam olrak anlamadığım voltajlarını düşürüyorum dağıtıyor
yükseltiyorum çizgi artıyor
1 derece 1 derece artıp azaltıyorum aynı şeyi yapıyor nasıl bir yöntem önerirsiniz? yada temizlemeyi olun ya kısacası buy iş yte yeniyim abim :) makinenin fişini taktık nasıl başlatacaz ...

makinayı aç tahliye hortumlarından kafaların havalarını al.boya akıt.yarım saat online modda bekle.solvent falan basma.kafa testi al test eğer duzgun ise işi gönder.testlerde bi bozukluk varsa eğer voltaj ayarı ile bunu duzelt.baskıyı gonder.kesme yapıyor ise kesen kafanın voltajını 5 değer düşür.he tabi söylediklerim özak'ın boyası için gecerli değil... karıştırma boya olduğu için voltaj ayarı yapman çok zor cunku boyanın yoğunlu herzaman bir değil oyuzdende bi iyi basarsın bi kötü basarsın.(1 litre iyi boyadan 4 litre 5 yıllık boyadan karıştırma :)).çökme olayı yapıyor.kolay gelsin.

ya valla olmadı ya öyle bi stsress yapıyorki bu melet hiç sorma 8 pass basıyorum sorun yok 4 pass bazen güsel çıkarıyoır bazen kesmeler çok oluyor valla anlamadım gitti varsa bi çözüm yardımcı olcak arkadaşlarden rica ediyorum:worried:

monaliza55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hepsigercek.net
ya valla olmadı ya öyle bi stsress yapıyorki bu melet hiç sorma 8 pass basıyorum sorun yok 4 pass bazen güsel çıkarıyoır bazen kesmeler çok oluyor valla anlamadım gitti varsa bi çözüm yardımcı olcak arkadaşlarden rica ediyorum:worried:

kesıblıkle voltaj ayarından buyuk ıhtımal kafaların voltajı almıyo

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
boyanı değiştirip denemeni tavsiye ederim kafaların voltaj almıyo olsa 1 metre degıl 10 cm bile basmaz.bi basıp bi basmaması boyadan olabilir.