Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yılbaşı menüsü için el ilanı çalışması

gülsüme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ylbamenspc6.jpg

Benzer konular

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Gülsüme; Tasarımın çok sıradan, kusura bakmayın her mesajda aynı şeyi söylüyorum ama o kadar çokki böyle çalışmalar.

Peki neden sıradan.
1-Kullandığın renklerden bir çoğu düşünülmeden kullanılmış. Herkesin kullandığı renkler saf kırmızı, saf sarı gibi. çalışman farklı renk varyasyonları açısından hiç düşünülmemiş.
2-Kompozisyonun bir kaç küçük ayrıntıyı saymazsak, tamamen simetrik; simetri çok monoton bir denge yöntemidir ve çalışma hakkında fazla düşünmek istemeyenler tarafından kullanılan bir kompozisyon yöntemidir. İlgiyi çok az devam ettirir, çalışmanda ifade etmek istediğin düşünceyi bile okumaz müşteri.
3-Çalışmanda tamamen clipartlar ve fontlarda dahil senin ürettiğin birşey pek yok gibi.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
zaten ben bu yılbaşı mantıgını kavramış degilim... tamam ozel bir gun.... ozel bir yeri var.... ama bılemıyorum bunları soyleyınce kımısı bana bağnaz yobaz dıyor ama bana gore sadece ınsanların dıs etkenlerın etkısınde kalarak eglenmeye, eglencede sınır tanımamaya adaepte edıldıklerı boş bır kab....

neyse sıyaset yapmanın bı anlamı yok. bu tasarım ıllakı kullanılacaksa kesınlıkle o oartamda bu tasarımda yer alan objeler olacaktır. noel amca ağaç (ki o odunlardan bolca dolaşacaktır orda) bence bu tasareımnda ınsanların oraya gıtmesı ıcın cazıb olan bıseyler koy....

ne bılım eğlencenın duzenlendıgı mekandan bır resım veya tamamıyla daha ozgun.... kusura bakmayın hıc bu tarz bı eğlenceye katılmak ozellıkle belılı bır gunun amacına yonelık davetlere katılmadıgım ıcın oraya gıdecek ınsanlar gıbı dusunemıyorum.

elıne saglık yınede bı emek harcamıssın.

bu arada cahit üstadın dedıklerını de goz ardı etmemekte fayda far derım

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben Cahit hocanın söylediklerine ek olarak gözüme takılan bir ayrıntıyı soracağım. Fiyat olarak 80.00 YTL yazılmış. Ama çalışma tamamen Ingilizce... Nasıl yani oldum. Mantıklı bir açıklaması vardır mutlaka?

gülsüme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle günaydın yorumlarınız için teşekkürler haklı olabilirsiniz fakat burası eğlence mekanı değil otantik bir şarap evi ve insanlar orayı sakin ve nezih bir ortam olduğu için tercih ediyorlar ve benimde aklıma böyle birşey geldi müşteride noel baba ağaç falan olsun deyince böyle birşey çıktı ve çok beğendi artı buranın ortağının biri ingiliz o nedenle böyle birşey çıktı sanırım
fiyat konusunda haklısınız bunu düzeltirim artı paunt olarakta yazmalıyız....

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
mekanın özelliklerini ön plana çıkaracak imgeler - görseller kullanmanız daha doğru olur bence zira şu haliyle öyle olmasa bile bir eğlence mekanını çağrıştırıyor çalışmanız...

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel clipart tasarım yok:::::(

uzman021

🌱Yeni Üye🌱
tebrik ederim

merhaba gülsüme hanım

Tasarımınız gerçekten süper ama daha değişik ve moderm direk göze ve zevke hitap edecek tasarımlarınız var ise paylaşmak için e-mailinizi bekliyorum

Not : Direk göze ve zevke hitap edecek tasarımlarınız yani o menüye baktığınız zaman hem içindeki menü içeriği hemde tasarımı herkese hitap edebilmeli.
:sanat:

sadikerdogann

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iki saatte açılıyo iyi ki el ilanı afiş olsa sabahlardık makina başında:)

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma hoş. kompozisyon iyi. yılbaşı diye bir günü bilmiyorum. çünkü senenin bir günü eğlenip 365 gününü yok sayamam.