Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hürriyet Anadolu Lisesi Logo Çalışmam

Özgür Aziz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar öğrencisi olduğum okulumun bu yıl adı değişti.Zaten daha önceki logosunu da ben yapmıştım.Müdür yardımcım dün benden bi kaç çalışma istedi.İlk çalışmamı sizlerle paylaşıyorum,biraz kararsız kaldım sunmakta.Çok mu sade oldu acaba? Yada anlaşılmaz :S Yorumlarınızı ve Fikirlerinizi Eksik etmeyin lütfen.Özelliklede Fikirlerinizi :) Şimdiden Teşşkür ederim...

Logonun içindeki simgede 'H'- 'A' - 'L' harfleri mevcuttur :)

63628985.jpg

Benzer konular

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hürriyet Anadolu Lisesi yazısı tuhaf görünüyor. Ankara gibi düzgün gözükmüyor. Dolayısıyla kötü duruyor. Karasız kaldım açıkçası ben; sade olması hoş olmuş. Ama eğitim logolarında bu kadar sadelikte hoş olur mu bilemiyorum. Diğer yandan h ve a harfleriyle oynaman gerektiğini düşünüyorum. zayıf kalmışlar sanki.

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben beğendim şahsen gayet güzel ve anlaşılır bir logo olmuş eline sağlık

gorguluoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum daire içindeki yazıyı nasıl yaptın

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bu logoda Hürriyeti anımsatan birşeyler görmek isterdim.Bu şekilde biraz zayıf kalmış...Emeğinize sağlık

isin_lal

🌱Yeni Üye🌱
emeğine sağlık güzel bir çalışma ancak bence de çok sade olmuş bir okul arması biraz daha dolgun bir şey olmalı, ayrıca yazının bulunduğu daire daha geniş olsa yazı daha okunaklı olur diye düşünüyorum sanki yazı sıkışıp kalmış gibi duruyor...

Özgür Aziz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar öncelikle hepinize teker teker teşekkür ediyorum yorumlarınızdan dolayı;

Uyarılarınız dikkate alıp,söylenilen yerlerin üzerinde çalışcam.

damla1' hanım,hürriyeti anımsatan birşeyler görmek isterdim demişsiniz, biraz fikir verebilirimisiniz?

Özgür Aziz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum daire içindeki yazıyı nasıl yaptın
Aslında o küçük H harfi birtane font'un.Ama ben h harfinin içindeki A ve L yi gördüm :D Üzerine A harfinin ön plana çıkması için küçük bir çizgi attım o kadar,bide a ve h harfine ortak bi orta çizgi...

faf

🌱Yeni Üye🌱
ortada yer alan harfleri sen söylemesen ben hiç anlamayacaktım

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Hürrüyet Anadolu Lisesi yazısını bozmadan yuvarlaga yerleştirirsen bence gayet başarılı bir çalışma hangi programla yaptığını söylersen bilmiyorsan yardımcı olabilirim..

Özgür Aziz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Adobe PS Cs3 kullanıyorum,dediğim gibi bu işin eğitimini amadığım için beceremiyorum kıvırmayı,yada püf noktlarını bilmiyorum.Yardımcı olursanız mutlu edersiniz beni,şimdiden teşşekür ederim...

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Hürriyet Anadolu Lisesi yazısı tuhaf görünüyor. Ankara gibi düzgün gözükmüyor. Dolayısıyla kötü duruyor. Karasız kaldım açıkçası ben; sade olması hoş olmuş. Ama eğitim logolarında bu kadar sadelikte hoş olur mu bilemiyorum. Diğer yandan h ve a harfleriyle oynaman gerektiğini düşünüyorum. zayıf kalmışlar sanki.

Arkadaşımıza Katılıyorum Özellikle Üst kısımdaki Hürriyet Anadolu Lisesi yazısı ezilmiş bir görüntü sergılemekte:) eme logo hoş görünmekte genel olarak emeğine saglık:)

Özgür Aziz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşkkür ederim...Peki o Hürriyet Anadolu Lisesi yazısını Düzgün kıvırmam için yardımcı olursanız sevinirim...

juvenil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşkkür ederim...Peki o Hürriyet Anadolu Lisesi yazısını Düzgün kıvırmam için yardımcı olursanız sevinirim...

arkadaşım adobe fireworks kullanıyosan cok kolay kıvırabilirsin,program varsa söyleyebilrim nasıl yapılcagını;D

Özgür Aziz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yok photoshop harici bir proğram kullanmıyorum,ama dediğiniz proğramı bi araştırıp,inceleyip dönerim size :) Tşkler

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Adobe PS Cs3 kullanıyorum,dediğim gibi bu işin eğitimini amadığım için beceremiyorum kıvırmayı,yada püf noktlarını bilmiyorum.Yardımcı olursanız mutlu edersiniz beni,şimdiden teşşekür ederim...

Açıkcası ben logoları her zaman vektörel kullanmaktan vektörel yapmaktan hoşlanıyorum.. Bu yüzden hiç pixel tabanlı bir programla logo yapmadım .. Hiç işim düşmedi bu yüzden photoshopta bilmiyorum ama derslerin içinde muhhakkak vardır.. Ama logo çalışması yapmak istiyorsan vektörel bir program kullanmanı tavisye ederim.. Kolay gelsin ..

Özgür Aziz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu sefer birazdaha iyi olduğu galiba,kendim Photoshopta birazdaha çalıştım üzerinde ve bu çıktı...

96165377.jpg

pelinns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daireler, içindeki simgeye daha yakın olsa daha iyi görüncek gibi .başarılar