Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendim için yaptığım 2 tane logo. bence güzel oldu. sizce ?

Benzer konular

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
gayet hoş olmuş her ikiside ellerine sağlık

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
1, çalışmanızda espaslarınıza dikkat edin.
2, çalışmanızda alttaki daireyi çok gelişi güzel yerleştirmişsiniz. bize ne anlatması gerekiyor? ve fontunuz alt daire kalınlığına göre çok ince kalmış.
Ellerinize sağlık.

ensar_147

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eleştirileriniz içi çok teşekkürler. Daha yeniyim logo işinde. Sayenizde hatalarımın yanlışlarımın farkına varıyorum.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Daha güzel fikirler üretmelisin Düşünce çok önemlı düşünürsen yenı başlasan bıle gayet güzel çalışmalar yapabılırsın....

..::onurŞah::..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikincisini kartvizit tasarımına dönüştürüsen bence güxel olur

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlk yaptığın çalışman gayet güzel görünüyor.
İkincide ise ens yazısının altındaki biraz daha inceltip küçülterek yukarı doğru çekersen ( yani n ile s harfini içine alırsan) güzel bir logo olabilir
Bence;)

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
İki çalışmada henüz bitmiş değil... Üzerlerinde oynamak gerek zaten birincisi çok basit duruyor.. İkinci logo üzerinde oynanırsa bişiler çıkabilir.. Tavsiyem logo yaparken emboss, kapartma, degrede vs.. kullanmayın...

rogertrk

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine Sağlık ......

Moderatör tarafında düzenlendi:

mryk1986

🌱Yeni Üye🌱
designer musti arkadasımız yazı karakterini logodan saymıyo ama göz ardı ettiği bi durum vardır ki büyük firmaların logoları sade ve sık duran yazı karakterlerinden olusuyo yani logo denilen sey illaki sekilli mekilli bisey olmak zorunda değil dikkat cekici ve sık olması logo olması icin yeterli bence calısmalar güzel bence yanlız alttaki logoda ens yazısının altında kullanmıs olduğun sekil yazıdan biraz daha kaba duruyo yani logonun estediğini bozmus ona bi sekilde müdehale ederek daha sık bi sekle dönüstüre bilirsin diye düsünüyorum tabi bu benim düsüncem saygılarımla :)

clash4164

🌱Yeni Üye🌱
ilk yaptığın logo degil sadece yazı,
ikincisi ise kullandıgın "ens" logo olabilir
Fakat üzerinde biraz çalışman lazım...

Başarılar...

ilk yaptığı çalışmada logo dur arkadaşım sadece yazı demişsin etrafına bir bakarsan bir çok sadece yazı karekterleri kullanılarak yapılmış logolar görebilirsin bunların başlarında dünyaca ünlü markaların logoları dağil olmak üzere ayrıcada bu logoların çoğuda ödül almıştır.
ilk logon hakkında sölemek gerekirce bence iyi üzerinde daha çok çalışırsan daha başarılı olabilir