Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Parti Afişi..

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
kızın yüzü gözü belli değil. ürkütücü olmuş:D
CRAZY logo ise ki tam çözemedim, desenlerin içinde kaybolmuş gibi.
onu belirgin hale getirebilirsin. PARTY yazısını sola kaydırıp farklı font deneyebilirsin.
emeğine sağlık!..

semra çakmak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence afişin tek sorunu yazılar, birazdaha vurgulaya bilirdin onun dışında tasarımını çook beğendim ama üstteki turunculu..çok hoş olmuş ellerine sağlık

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
afişin çok ii gözüküyo ben 1.cisini beğendim eline sağlık

BlacK_HaZe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
görüntü güzel ama fontlar ve kadının yüzü olmamış..bunların üstünde biraz daha çalışmalısın..

MSLNA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede tek sorun yazıkların ortaya çıkması gerekiyor onun dışında çok beyendim tebrikler

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence o kadın resmini kaldır party yazısını daha büyütüp öyle uygula emeğine sağlık

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ah photoshop sen nelere kadirsin.tipografik düzenlemede ben de diagonal kullanıma destek veriyorum fakat genelde aşağıdan yukarya doğru gider yazı.yani sende fontlar sanki kaydıraktan düşüyomuş gibi.eğer kurnaz bir tasarımcıysAn image size ile işi bitirirsin,yok filter efektini çok kullanıosan bu biraz kolaya kaçmaktır:)) emeğine sağlık sınavda da başarılar tavsiyem jürinin dikkatiinin çeken (yani koyu) bir desen ve farklı bir bakış açısıyla imgesel.başarılar arkadaşım kolay gelsin

sawet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine sağlık..

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
1.si güzel.Yanlız yazıları biraz daha belirginleştirmen lazım.
Kızın yüzü hakkında da Arı Üye ye katılıyorum.

grafiker adayı

🌱Yeni Üye🌱
bu benim ilk deneyimim yarısını photoshop yarısı photofiltre işte ortaya bu çıktı font yüklemeyi bilmiyorum o yüzdende elde olanlarla yetindim ilk afişim olduğu için sizlerle paylaştım kendimi geliştireceğim;)

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmayı desene boğmuşsun, çok karışık.

bilgehan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kız fıguru hareketlı olmalı bence :

ZOOM X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence afis cok sapikca geldi bana.. yani pary diyince akla mini etekli seksi bacakli kadinlar gelmemeli.. bence gorsellerinde sicak samimi sohbetli, gulusmeli ortamlar...veya iki cinselin samimi temaslari olan gorseller kulllansaniz.. YANI PARY sadece erkeksel degilde tum cinsiyetlerin ilgisini cekecek butunlugu saglasaydiniz keske.. emeginiz icin tebrikler..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bence afis cok sapikca geldi bana.. yani pary diyince akla mini etekli seksi bacakli kadinlar gelmemeli.. bence gorsellerinde sicak samimi sohbetli, gulusmeli ortamlar...veya iki cinselin samimi temaslari olan gorseller kulllansaniz.. YANI PARY sadece erkeksel degilde tum cinsiyetlerin ilgisini cekecek butunlugu saglasaydiniz keske.. emeginiz icin tebrikler..

Pary(?) ortamında cinselliğin ne alakası vardırki?
Maksat hatun bulalım, erkek tavlayalım mantığıyla parti oluşumu varmıdır? Bu amaçla gidenlerin çoğu kapıdan içeri damsız alınmaz kaidesiyle karşı karşıya kalır..Böyle bir durum oluncada kızların erkek tavlaması, erkeklerin party de hatun ayarlaması zorlaşır.. Öyleyse? Cinsel, obje kullanarak 2 tarafında ilgisini çekmek yerine Party kavramının esas olgusuna varılmalıdır..Dans, müzik, eğlence..
Çalışmada kullanılan vektörler, tarih, yer bantlarınız çok karışık..Ama konu çok eski, tartışmaya gerek yok kanaatindeyim..

Grafik+Er

🌱Yeni Üye🌱
kızın yüzü gözü belli değil. ürkütücü olmuş:D
CRAZY logo ise ki tam çözemedim, desenlerin içinde kaybolmuş gibi.
onu belirgin hale getirebilirsin. PARTY yazısını sola kaydırıp farklı font deneyebilirsin.
emeğine sağlık!..

Resmen Mesajınıza Katılıyorum En Çokta Şu Kızın Yüzü Gözü Olayına :rofl:

eternalist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.icradanihaleler.com
1.si parti afişine daha uygun. Kızın yüzünü biraz daha belirgin yaparsan daha iyi duracak. Party yazısının karakteri çok uygun olmuş.Tarih ve saat yazılarının rengini biraz koyulaştırabilirsin, fazla parlak durduğu için okurken gözü yoruyor.
Epey emek verilmiş gibi duruyor, ellerine sağlık.

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kızın fotosunu dekupe etmemissin sanırım tam kafasnin üstünde beyaz ksım ayrıyo fotoda dikatli bakınca gözüküyo basılıcaksa sorun çıkara bilir

bkaan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazılar belli belirsiz, 1. görseldeki arka plana uygun renk beyaz değil bence kullanılan bayan resmi hizmetçi kıyafeti giymiş sanki ne tür bir parti ki :p. ayrıca arka planda görseller netken önde kulanılan görseller bayan, aynalı top vs. netliklerini yitirmiş ve bence bütünlük duygusunu yitirmiş çalışma nacizane yorumum eline sağlık.

gani_gani

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Afiş ve montaj uzmanlık alanım diyebilirim.
Bence süper.
Hiç bi eksik yok.
Afişte herşey belirgin olmamalı zaten.
Bakan kişi üzerinde düşünmeli neyin vurgulandıgını düşünmeli.