Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sude güzellik salonu

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzellik salonu için yapmış olduğum el ilanı çalışma tamamen freehande yapıldı bir ajans veya matbaa sektöründe çalışmıyorum freelens olarak yaptım Ofisboy olarak çalışıtıgım ajansta kendimi geliştirerek bu seviyeye geldim tamamen kendi çabamla benim için önemli olan eeleştirlerinizi bekliyorum ustadların Not: iş okeylendi ama sadece renginde değişiklik yapıcam çingene pembesi istiyorlar renk değerlerini bilmediğim için yapamadım bu konudada yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Benzer konular

theseyit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kapaktaki bayanın kesimlerini biraz daha yumaşak olsa iyi olur bence çok sert
Bir de freehand'da pantone renklerinden bakabilirsin.
Ellerine sağlık çok güzel

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tırnak süslemedeki resim mavili olan resmi değiştir hiç güzel ve estetik
durmuyor bence
theseyit arkadaşımızada katılıyorum kapaktaki resimde sorunlu
teşekkürler iyi çalışmalar

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
müşteri bu resmi kullanmamı istedi aslında photshopta çalışsaydım arka fonu flu yapardım böylece okeylendi ve resmi nasıl yumuşatabilirmki tek resim bu var yorumlarınız için teşekkürler ederim

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Temiz bir iş çıkarmışsın.
Fakat çizgiler çok yoğun olmuş, kısa başlıkların altına attığın çizgilere gerek yokmuş, zaten resimlere attığın çizgiler yeterince göz dolduruyor.
Sırt kısımın altına da kullandığın desenden atabilirsin belki ve oradaki resimler biraz fazla.
Pembeyi c.0 m.100 y.0 k.0 dan kullanabilirsin.
Ellerine sağlık.

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
renkler bakımından uyumlu ama sanki biraz resimler çokmu olmuş azaltsan sanki ferahlayıp daha şık olucak tabi benim fikrim bu eline sağlık

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
tasarım hakkında birşey söylemeyeceğim açıkçası fazla incelemedim.. sadece gözüme bakar bakmaz çarpan ve kendimce yanlış olarak algıladığım bir durum var...
adres kısmını soldaki kanata ayırmışsın fakat bu normalde ortadaki sayfada olur yani orta sayfa arka kapak olarak kullanılır.. malum katlandığında sol kanat iç kısımda kalacak ve arkalı önlü bakıldığında adres görünmeyecektir...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet ahmete katılıyorum katlanınca adres iç kısmında kalıcak bu gibi durumlarda işin maketini yapmak en doğrusu kapaktaki bayanın etrafında gözü tırmalayan beyaz hareler var onunlada ilgilenmelisin tasarım renkler hoşuma gitti emeğine sağlık...

Son düzenleme:

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
müşteri öyle istedi güzel yorumlarınız için çok sağolun herkese çok teşekkürler

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşların Güzel tavsiyelerde bulunmuş benimde ufak bir detay ama gözüme battığı için söylüyorum materyal olarak kullandıgın resimler coğunlukla göz hizasında ve gözler.. Bunun dudak ve ellerle eşit dağıtsaydın sanırım geniş açılı bakışda bütünlük yaratabilirdin arkadaşım..Eline sağlık görsellerin içeriğine bakmaksızın dizilişleri güzel.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
müşteri öyle istedi güzel yorumlarınız için çok sağolun herkese çok teşekkürler

Sakın bu yanılgıya düşmeyin. Emin olun müşteriniz adresi arka tarafta çıkacak biliyor.... İş basıldıktan sonra büyük sorun yaşarsınız. Bu arada ön sayfadaki fotoğraf için de bu geçerli. Freehand bir fotoğrafta düzenleme yapabileceğiniz bir program değildir. Bu yüzden Freehand'de dekupe veya yumuşatma yapamazsınız. Dekupe işlemini Photoshop'ta gerçekleştirin. Daha sonra fotoğrafınızı Freehand'e alın. Bunun nasıl yapılabileceği forumda mevcut. Freehand derslerine; sorularına bakabilirsiniz. Müşteriler onaylar, iş basılır ve itiraz ederler :) Çünkü şu anda yanılgıyla onay verdiler. İyi çalışmalar diliyorum.

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok teşekkürler o güzel yorumlarınız için hepsini dikkate aldım çok sağolun

nuray110

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle ellerine sağlık ama dikkatimi çeken bir yer var, el ve ayak tırnaklarının olduğu yerde resimler ve çizgiler arasında orantısızlık var, yani aşağı-yukarı, sağ-sol orantısına bir göz atarsan ne demek istediğimi anlarsın. Başarılarının devamını dilerim...

selin güzel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Herşey güzel. Tüm arkadaşlarda güzel yorumlarını yaptılar. Yorum yapılacak birşey kalmamış. Sadece adres kısmında Aprtmanı yazmıssın APARTMANI diye düzeltilsen doğru yazılmış olur. Ellerinize sağlık

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba öncelikle güzel bir çalışma.. mor renk gözü yoruyor ama..Zemindeki desenler çok hoş özellikle kullandığınız yazı fontu çok hoş bende çok kullanıyorum..
İyi çalışmalar

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok teşekkürler Selin arkadaşım düzeltmeyi yapmıştım müşteriye göndermiştim okeylenmesi için onlar düzelttiler uyarın için ayrıca sana teşekkür

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
bu güzelik uzmanlarıyla işimiz var benimde böle bir iş vardı elimde el ilanı allahım bir çalışma insanın elinde bir ay dururmu durdu arkadaşlar el ilanı katalog oldu yaa müşteri olucak dedimi oluyor yapacak bişi yok arkadaşların dediklerine katılıyorum ama sanada hak vermeden geçemiyorum emegine saglık arkadaşım...