Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Mesh Tool" ile "Mutfak Eşyası çizimini" nasıl yaptım? inceleyin...

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
001pu1.jpg

002ve7.jpg

İllustrator kısmında yaptığım mutfak eşyası tasarımını sizlere sunmuştum ancak nasıl yaptığım konusunda fikir vermemiştim... merak konusu olan mutfak eşyası tasarımını nasıl yaptığımı ve aşamalarını anlatmaya çalıştım umarım yetrli bir bilgidir. ii çalışmalar dilerim herkese...

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim. çok güzel bir hareket yapmışsınız, güzel bir örnek, güzel bir iş....

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler çok güzel olmuş emeğine sağlık...

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık gerçekten yararlı bi konu olmuş.yani bu durumda diyosun ki olay tamamen mesh toolda ve onu bizim kullanım şeklimizde bitiyo:)

jesika

🌱Yeni Üye🌱
lecivert üzerine yazılar cokk kucuk okunmuyor neyapmalıyım

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir hayli mutlu son olmuş gerçekten...

evek kesinlikle öyle oldu efoja teşekkürler...

teşekkürler çok güzel olmuş emeğine sağlık...

çok teşekkür ederim Damla...

daha önce yorum için konu açmışsınız :) https://www.grafikerler.net/mutfak-esyasi-cizimi-mesh-tool-kullanimi-t26723.html

şimdi de kendi çalışma hakkında adım-adım yol gösterdiğiniz için tekar teşekkür ediyorum;)

evet kasta daha önce konu açmıştım fakat şimdi de ders mahiyetli neasıl yaptığımı açıklayan konu açtım teşekkür ederim...

eline sağlık gerçekten yararlı bi konu olmuş.yani bu durumda diyosun ki olay tamamen mesh toolda ve onu bizim kullanım şeklimizde bitiyo:)

kesinlikle lola aynen öyle çizim yapabilmek hiçte zor olmuyor sadece doğru yerde doğru hareketi (çizgiyi, rengi v.s) yakalayabilmek önemli... teşekkürler

:D ben teşekkür ederim...

çözünürlük yüksek büyültürsenizde okuyablirsiniz sıkıntı yok yani olaki yapamadınız tekrar size göndereblirrim özelden mail bırakırsanız teşekkürler...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

resim üzerime maus ile tıkladığınız zaman, resim yeni bir pencerede açılacak, büyüteç ile büyütebilirsiniz, böyle ce rahat yazı okuyabilirsiniz

İlkdilek
, olan dersi winrar şeklinde rapide atıp burada paylaşabilirsiniz

"ÖzLeM"

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sitede gördügüm en kaliteli anlatım ve çizim örneklerinden biriydi. tebrik ederim çok yararlı bir paylaşım.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler öğrenmeyi istediğim bir program sayenizde pek zorlanmıyacağım herhalde elinize sağlık...