Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cadılar Bayramı İllüstrasyon

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
halloweenn.jpg

Kullanılan Program: Photoshop Cs3

Benzer konular

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
canım bu saate olsa olsa cadı illüstrasyonu çıkardı karşıma zaten sabahın 3:20:giggle: çalışman çok başarılı olmuş tebrik ederim.Bu arada tabletin hayırlı uğurlu olsun,güzel çalışmalara imza attırsın.

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) Çoktandır kabak ile ilgili birşey yapmak istiyordum,dediğin gibi bu saatte kabak ancak bu hale giriyor.Çok teşekkür ederim ayrıca güzel yorumun ve iyi dileğin için.

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
canım bu saate olsa olsa cadı illüstrasyonu çıkardı karşıma zaten sabahın 3:20 çalışman çok başarılı olmuş tebrik ederim.Bu arada tabletin hayırlı uğurlu olsun,güzel çalışmalara imza attırsın.

:D saati ileri almadın sanırım sen :D

Güzelim balkabağı bugünleri görecekmiydi :D
Photoshop ta yaptığın için baya bi emek vermişsin sanırım.
Pek anlamıyorum illustrasyondan ama farklı olmuş
ellerine sağlık :)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bi an bende saatte bir problemmi var diye düşünüp telefonumun bilgisayarımın hatta bir internet sayfasının saatine baktım:)

Photoshopta yapmak bana daha kolaymış gibi geliyor,elimden geldiğinde emek vermeye çalıştım.Teşekkür ederim yorumun için.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
el yapmak çok zorlandığım bir uygulama sende bu sıkıntıyı yaşamıssın sanırım... diğer alanlarda kullandığın sert çizgileri elde ve diğer bazı noktalarda da kullamış olsaydın daha iyi olurdu sanırım. emeğine sağlık...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Bi an bende saatte bir problemmi var diye düşünüp telefonumun bilgisayarımın hatta bir internet sayfasının saatine baktım:)

Photoshopta yapmak bana daha kolaymış gibi geliyor,elimden geldiğinde emek vermeye çalıştım.Teşekkür ederim yorumun için.

Çalışmaktan saatimi görüyorum arkadaşlar pc öyle,benimle uğraşmayınız fatihcee :D doğruymuş yanımda saatte yok inanıyorum bende

Son düzenleme:

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
El yapamamak konusundaki maharetimi herkes bilir:) Feneri tutan elde sert çizgiler kullanamzdım çünkü ışığa ters düşüyordu,diğer elde de bilmem belkide dediğiniz gibidir referans aldığım çizime sadık kalmaya çalıştım belkide bu saatte farkedememişimdir.Teşekkür ederim.

Sevgili Filiz saat zatenh o sırada 03:20 idi:) merak etme bir yanlışlık yok.

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sende el çalış bayağ bi haftaya kalmaz düzelirsin :)

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel olmuş eline sağlık ama biraz kabak tadı vermiş :)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok başarılı bir çalışma olmuş canım eline sağlık. :smile:

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
İlknur tabletin hayırlı olsun bereketini gör:)Balkabağı sanırım cinnet geçirmiş:)Çalışman genelinde çok başarılı yalnız sadece gökyüzünde ki yeşil renk ve kabağımızda ki renklerin aynı tonlar olması biraz çalışmayı algılamada zorluk yaratıyor(ya da ben göremiyorum:))Eline ve hayal gücüne sağlık

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bütün olarak çok hoşuma gitti... parça parça da çok güzeller. yani pek bir beğendim. ellerinize sağlık.

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmus emeğine sağlık :D e insan bırakmıyor gece saat kaç olursa olsun bitirmek istiyor,
ben beğendim kompozisyonu ve karakteri yalnız sağ el biraz gözüme battı biraz bulanık olmus asıl oranın sert çizgi ve dokulara ihtiyacı var. ve yeni öğrendiğim bir sırrıda senle paylasayim hiç birzamn siyah renk kulanma...

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlknur tabletin hayırlı olsun bereketini gör:)Balkabağı sanırım cinnet geçirmiş:)Çalışman genelinde çok başarılı yalnız sadece gökyüzünde ki yeşil renk ve kabağımızda ki renklerin aynı tonlar olması biraz çalışmayı algılamada zorluk yaratıyor(ya da ben göremiyorum:))Eline ve hayal gücüne sağlık

Teşekkür ederim karantina çok sağol.Evet cinnet geçirdi ee malum cadılar bayramı,aslında renk konusunda haklıısn biraz iç içe gibi olmuş sanırım,farklı bir arkaplanla denicem eklerim onuda.

Bütün olarak çok hoşuma gitti... parça parça da çok güzeller. yani pek bir beğendim. ellerinize sağlık.

Çok sağol efoja her haliyle beğenmene sevindim:)

güzel olmus emeğine sağlık :D e insan bırakmıyor gece saat kaç olursa olsun bitirmek istiyor,
ben beğendim kompozisyonu ve karakteri yalnız sağ el biraz gözüme battı biraz bulanık olmus asıl oranın sert çizgi ve dokulara ihtiyacı var. ve yeni öğrendiğim bir sırrıda senle paylasayim hiç birzamn siyah renk kulanma...

Hımm püf noktalarına ve sırlara ihtiyacım var çizim konusunda.Sağ el ışık altında diye biraz daha parlak olması gerekmez mi? Referans aldığım resme bir göz atayım.Tekrar teşekkürler.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bir çalışma olmuş ablacım eline sağlık