Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arı Lokumları Kartvizit

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar aşşağıdaki firma benden kartvizit basmamı istedi sizce hangi kartvizit daha güzel hangisini basıyım?

kartvizitcl1.jpg

Benzer konular

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Kartviziti okumadan, direkt sarı logoya baktığımda sanki "Renault yardım" logosunu görür gibi oldum. Eğer orada bir arı vurgulanmak istemişse bence hiç anlaşılmıyor. Ben tamamen müşteri gözüyle bakıyorum şu anda, profesyonel bakamam işin uzmanı değilim çünkü.

Alt kartvizitteki yazı fondu çok ciddiyetsiz bence, şu şekilde baktığımda kartvizitinde böyle bir yazı kullanan biriyle iş yapmam ben, çünkü ciddi bakmadığını düşünürüm.

Ayrıca o enjektörlerdeki espriyi de anlamış değilim, açıklarsan sevinirim. Lokumcu mu hemşire mi arkadaş bir anlayalım önce.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Zemini daha sade kullanmaya çalış.

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kartviziti okumadan, direkt sarı logoya baktığımda sanki "Renault yardım" logosunu görür gibi oldum. Eğer orada bir arı vurgulanmak istemişse bence hiç anlaşılmıyor. Ben tamamen müşteri gözüyle bakıyorum şu anda, profesyonel bakamam işin uzmanı değilim çünkü.

Alt kartvizitteki yazı fondu çok ciddiyetsiz bence, şu şekilde baktığımda kartvizitinde böyle bir yazı kullanan biriyle iş yapmam ben, çünkü ciddi bakmadığını düşünürüm.

Ayrıca o enjektörlerdeki espriyi de anlamış değilim, açıklarsan sevinirim. Lokumcu mu hemşire mi arkadaş bir anlayalım önce.

ilkönce yorumun için teşekkür ediyorum arkadaşım ilk başta belirtmiş olduğun ( eğer orda bir arı logosu vurgulanmak istemişsen hiç anlaşılmıyor )'ki cümle o logo o firmanın 20 yıllık logosu fotoğraftan belli olmıyabilir daha önce o şekilde binlercekez basılmış bişey (2) yazı fontu sana göre ciddiyetsiz olabilir herşeye bir hoşluk vermek gerek ama belkide dediğin doğrudur güzel olmıyabilir ama ( kartvizitinde böyle bir yazı kullanan biriyle iş yapmam ben demişsin )' ki logoya bakarsan anlarsın ( o dağıtıcı firma ) ondan başkada o bölgede dağıtıcı bir firma yok bulunamaz ve anlaşmalı olarak dağıtımını yapıyor ve o firma 80yıllık bir firma piyasadaki kuruyemişçi ve pastanelerinde %80'iyle çalışıyor şuan
( 3 ) o enjektörün aşıladığı yere bakarsan cam şeklinde bir lokum ve içine değişik şerbetler aşılıyor bunu kuruyemişçiler ve lokum firmaları gayet net bir şekilde anlıyabiliyorlar ) benim söylemek istediğim şeydeki maksadın dışında açıklamalar yapmışsın ben size göre 1'mi 2'mi olabilir demiştim adam bu kartviziti yoldan geçenlere dağıtmıyacak veyatta bi el ilanıda değil bu o sektördeki çalışdığı firmalara verecek bilmem anlatabildimmi.