Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

i love typography

mouse

🏅Acemi Tasarımcı🏅
umarım bu sefer biraz ucundan yakalayabilmişimdir. daha fazla emek vermek lazım biliyorum ama iş haricinde boş bulundupum zamanlarda yapabiliyorum ancak. yorumlarınızı ve eleştirilerinizi eksik etmezseniz sevinirim :smile:

tipograf.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

mouse

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hiçkimse yorum yapmıcakmı :(

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
önemli olan bu işe gönül vermek ama bununla yeterli olmadığı açıkça da ortada sanırım...bunun yanı sıra izlemek, araştırmak, alt yapısını sağlamlaştırmak, kısacası zamandan fedakarlık etmek gerektiğini düşünüyorum...forumda süper çalışmalar var ve bakınca işte bu "tpografi" dedirtiyo insana...başlamak başarmanın tetikçisi...çok çalışırsan olucaktır...çalışmaya gelicek olursak çiğlik var her bir noktasında uyumlu renkler yakalamak herzaman işe yaramıyo...uymsuzlukta bazen uyumdur...kırmızının her tonunu kullanmışsın ve göze iticilik vermiş...aşkı sadece kırmızı anlatmaz...beğendiğim tek yer kırmızı zemine gömülmüş 3 boyutlu typography yazısı...daha iyi çalışmalarda görmek umuduyla...iyi çalışmalar...

mouse

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu konuda ciddi araştırma yapmaya başladım. forumlardaki çalışmaları bende gördüm ve size bu konuda hak veriyorum. ben daha onlar kadar olmadığımı biliyorum. ama başlamak bitirmenin yarısı demişler daha iyi çalışmalarla daha çok zaman ayırıp sizinle paylaşıcam. yorum için teşekkürler

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bu konuda ciddi araştırma yapmaya başladım. forumlardaki çalışmaları bende gördüm ve size bu konuda hak veriyorum. ben daha onlar kadar olmadığımı biliyorum. ama başlamak bitirmenin yarısı demişler daha iyi çalışmalarla daha çok zaman ayırıp sizinle paylaşıcam. yorum için teşekkürler

başlamak başarmanın yarısı değildir...yarısı demek biçok şeyi bilmek demektir...ben teşekkür ederim...umarım ilerde +1 replerle değerlendirebilirim seni...

ARKIN034

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum güzel olmuş ama biraz daha emek vermek lazım..

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben beğendim Eline sağlık.